23 січня учасники освітнього процесу коледжу зустрілися, щоб вкотре обговорити катастрофічні екологічні наслідки російської агресії проти України. Під час виховного заходу, який підготувала та провела викладачка природничих дисциплін Ірина Стародубцева, студенти дізналися про прямий зв'язок міжвійною та руйнуванням довкілля, наслідки екоциду для здоров'я людейта можливості для дії, бо кожен може долучитися до захисту довкілля та притягнення винних до відповідальності.
Учасники актуального репортажу виявили високий рівень свідомості та занепокоєння щодо екологічної ситуації в Україні. Вони активно обговорювали проблему та пропонували власні ідеї щодо її вирішення.
Природа – такий же унікум, як картина Рафаеля.
Знищити її легко, відновити неможливо.
І.П. Бородін
Земля – унікальна планета Сонячної системи і унікальність її полягає, перш за все, у тому, що на ній існує життя. Нині людство переживає критичний і надзвичайно важливий період своєї історії – період зростання негативного впливу на природу, що загрожує знищенням усьому живому: деградації природи, знецінення людської моралі, зростання бідності, поширення хвороб, голоду, злочинності, агресії у всіх її проявах.
Любов до рідної країни починається з любові до природи. Природа, у якій нам доводиться жити, забруднюється, піддається руйнуванню, знищується. Наше майбутнє може стати жахливим, якщо не почати негайно лікувати цю проказу.
26 вересня - Міжнародний день боротьби за повну ліквідацію ядерної зброї, заснований у грудні 2013 року резолюцією Генеральної Асамблеї ООН. Його мета — привернути увагу громадськості до необхідності глобального ядерного роззброєння.
Викладачем Курченко О. В. разом зі студентами І курсів проведено виховний захід “Скажемо «ні!» ядерній зброї”. Під час заходу присутні згадали сумнозвісні японські міста Хіросіму та Нагасакі, з якими було скоєно невиправний міжнародний злочин. Захід супроводжувався переглядом слайдів та фрагментів відео «Чому ядерна зброя є найбільшою загрозою ХХІ століття».
Щорічно 22 квітня відзначається Міжнародний День Землі, покликаний об'єднати людей в справі захисту навколишнього середовища, а також нагадати про те, що планета, яка дарує нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті.
В цей день у різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності за наш спільний дім – планету Земля.
Представники студентської ради Путивльського педагогічного фахового коледжу імені С. В. Руднєва взяли участь у святкуванні Міжнародного Дня Землі та провели інтерактивний онлайн-квест «Збережемо довкілля». До плану заходу увійшли: гра «Як зберегти природу», екологічна вікторина, гра «Коло сортування», екологічна фізкультхвилинка, гра «З’єднай прислів’я», асоціативний кущ "Земля". Під час заходу студенти замислилися над екологічними проблемами та дійшли висновку, що навіть прості кроки здатні кардинально змінити життя Землі та поліпшити екологічну ситуацію.
Здобувачі освіти та працівники Путивльського педагогічного фахового коледжу долучилися до Всеукраїнської ініціативи «Сади Перемоги».
На території закладу вони висадили яблуні, сливи, груші.
Участь в акції також взяв Путивльський військово-патріотичний клуб «Партизан».
Саджанці надала громадська організація «Рідна Путивльщина».
«Сади Перемоги» – це наша відповідь окупантам на спробу знищити Україну.
Разом будуємо Перемогу!
Свято віримо, що все буде Україна!
Детальніше...
Педагоги, співробітники, здобувачі освіти організували прибирання території рідного навчального закладу, провівши весняну толоку.
У вівторок, 2 квітня, всі коледжани вийшли на подвір’я, аби зробити його чистішим. «Генеральному» прибиранню сприяла і погода, ясна та сонячна.
Учасниками толоки було прибрано прилеглу територію, спортивні майданчики та доріжки, паркову зону, зібрано сміття, обрізано дерева, впорядковано клумби.
Результатом майже двогодинної весняної толоки став гарний настрій її учасників та чистота на коледжному подвір’ї.
Війна змінила кардинально наше життя, але не змінила того, якими є ми – українці.
Славимо Україну!
Детальніше...