Місія педагога незмінна - розвивати освіту для якісної трансформації України у суспільство з європейськими цінностями. 24 лютого в Путивльському педагогічному фаховому коледжі імені С.В. Руднєва відбулося засідання круглого столу «Смарт-технології в початковій школі НУШ». На зустріч були запрошені вчителі Путивльського ліцею №2 імені Г.Я. Базими Ганна Єськова та Ганна Трубчанінова. Вони поділились досвідом щодо впровадження інноваційних технологій у своєму закладі. Під час заходу студенти отримали практичні поради у застосуванні смарт-технологій на різних етапах уроку та в позаурочний час. Мета нашої зустрічі - робити освіту сучасною, доступною і стійкою в умовах викликів сьогодення. Дякуємо педагогам за співпрацю, залишаємося на звʼязку, продовжуємо розвивати українську освіту й віримо в її силу!
19 лютого 2025 року викладачі соціально-економічних дисциплін педагогічних ЗФПО Центрального регіону України були запрошені до участі у регіональному онлайн-семінарі.
Мета зустрічі - висвітлення невідомих сторінок в історії України, глибше розуміння ключових історичних подій, процесів та персоналій України, аналіз поширених історичних міфів, стереотипів та маніпуляцій. Семінар заохотив учасників до відкритого обговорення складних тем, зміцнення національної ідентичності та підвищення обізнаності про реальну історичну спадщину. Напрямками роботи були суперечливі постаті в історії України, міфи про визвольні змагання, діяльність ОУН та УПА, міфологізація історії радянського партизанського руху.
16 січня у коледжі відбулася онлайн-зустріч педагогів, під час якої розглянули питання «Проєктне навчання як елемент впровадження STEM-освіти у процесі вивчення навчальних предметів фізико-математичного та природничого циклу». Викладачі фізики, біології, хімії обмінювалися ідеями та напрацюваннями реалізації проєктних технологій на заняттях, що дозволяє зробити навчання цікавим та захопливим, розвинути критичне мислення та творчі здібності студентів, сформувати ключові компетентності, поєднати теорію з практикою.
Зустріч стала майданчиком для обміну досвідом, пошуку рішень і створення нових ідей для забезпечення якісного навчання, розкриття потенціалу кожного здобувача освіти, професійного розвитку педагогічних працівників.
В умовах модернізації освіти, постійного оновлення її змісту та технологій підвищення фахової компетентності педагога є першочерговим завданням. Однією з ефективних форм професійного розвитку викладачів психолого-педагогічних дисциплін є участь у роботі методичного об’єднання.
30 січня 2025 року викладачі циклової комісії педагогіки, психології, предметів спеціалізації взяли участь у засіданні методичного об’єднання викладачів психолого-педагогічних дисциплін ЗФПО Центрального регіону України на тему «Освітні матеріали Нової української школи у роботі викладача психолого-педагогічних дисциплін та окремих методик».
Новий семестр розпочався плановим засіданням педагогічної ради, на якому обговорювались актуальні питання сьогодення.
Навчальний процес у коледжі – це студентоцентрована, інтелектуальна, творча діяльність, що дає можливість формувати індивідуальну освітню траєкторію здобувачів освіти і спрямована на передачу, засвоєння, примноження і використання знань, умінь та інших компетентностей студентів, сприяє формуванню гармонійно розвиненої особистості з активною громадянською позицією.
Заступник директора з навчальної роботи Тетяна Малецька звітувала про освітню діяльність закладу за І семестр 2024/2025 н.р. Узагальнила інформацію про стан виконання навчальних програм за минулий семестр навчального року.
Юлія Стьопочкіна, завідувач відділенням, підсумувала рейтингові показники успішності груп за І семестр 2024/2025 н. р. Вона зазначила про підвищення знань порівняно з попередніми роками.