mega888

Останні події

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ - НАГАЛЬНІ ПИТАННЯ СЬОГОДЕННЯ

   27 травня відбулося засідання педагогічної ради, на якому обговорювались актуальні питання сьогодення.
   Актуальним питанням було і залишається виховання патріота своєї держави, справжнього громадянина та захисника. В коледжі це реалізується через викладання предмету «Захист України» та національно-патріотичне виховання. Дане питання висвітлювали на педагогічній раді заступник директора з навчальної роботи Тетяна Малецька, голова циклової комісії фізичного виховання Віктор Осадчий, методист Людмила Гойко та керівник методичного об’єднання класних керівників Наталія Кисла.
   Підготовка до акредитації та підсумовування результатів моніторингу реалізації освітньо-професійної програми - крок до подальшого розвитку закладу, підготовка якісних фахівців та пропагування занять спортом. На нараді з даного питання доповідали заступник директора з навчальної роботи Тетяна Малецька, завідувач відділенням Юлія Стьопочкіна, голова циклової комісії фізичного виховання Віктор Осадчий.

Детальніше...

НАУКОВІ КОНФЕРЕНЦІЇ – НАДІЙНІ ПЛАТФОРМИ ДЛЯ САМОРОЗВИТКУ

   Кожного року третьої травневої суботи Україна відзначає професійне свято наукових працівників – День науки в Україні.
  Вже стало традиційним, що наші здобувачі освіти систематично удосконалюють свої знання під час захисту результатів проведених науково-дослідних робіт: рефератів, доповідей, статей тощо.
   Нещодавно на базі Глухівського національного педагогічного університету ім. Олександра Довженка  відбулась звітна науково-практична конференція «Наука та освіта в умовах війни». В ній взяли активну участь і наші студентки 3 курсу спеціальності Початкова освіта – Єлизавета Висоцька, яка представила роботу «Дві сторони інтегрованого навчання», та Анна Безверха, яка виступила з доповіддю «Досвід та практика у інтегрованому навчанні» (науковий керівник – Піщікова Наталія Олексіївна).

Детальніше...

ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ – 2024: ШЛЯХ ДО НОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ТА МАЙБУТНЬОЇ КАР'ЄРИ!

   Професія педагога–завжди актуальна й одна з найголовніших у сучасній Україні. Сьогодні вчителі здатні працювати якісно навіть в умовах змішаного формату навчання, часто в укритті, але якісно та професійно навчаючи молоде покоління. Цієї суботи мешканці міста та його гості мали можливість долучитися до «Ярмарку вакансій – 2024» за ініціативою колективу Путивльського педагогічного фахового коледжу імені С. В. Руднєва.
   Присутні мали можливість долучитись до майстер-класів з виготовлення сувенірів, патріотичних браслетів, руханок, ігор, естафет, взяли участь в інтелектуально-пізнавальній вікторині, а також доєднались до розіграшу благодійної лотереї, кошти від якої будуть спрямовані на підтримку ЗСУ. Гостей особливо надихнула атмосфера свята, що панувала на локаціях, створених педагогами закладу. Путивляни та гостімістапознайомились зі спеціальностями, які пропонуються закладом майбутнім абітурієнтам.

Детальніше...