Правовий QUIZ

   В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» та до Міжнародного дня прав людини проведено «Правовий QUIZ». Сьогодні правові знання стали невід’ємною частиною багатовимірного простору інформації для будь-якої освіченої людини. Зігравши в квіз, здобувачі освіти отримали масу позитивних емоцій, заряд бадьорості, яскравих вражень і гарного настрою!
ПРАВА ЛЮДИНИ - ПОНАД УСЕ! 
 
Соціальний педагог Ірина ПОДШИВАЙЛОВА
Детальніше...

ТОЛЕРАНТНІСТЬ – ЦЕ РОЗУМІННЯ ТОГО, ЩО ЛЮДИНА МАЄ ПРАВО БУТИ НЕ ТАКОЮ, ЯК ІНШІ

   У рамках відзначення Міжнародного Дня Толерантності та з метою формування у здобувачів освіти загальнолюдських, моральних цінностей, розвитку почуття емпатії, терпіння, доброти та поваги з 13 по 17 листопада 2023 року проведено «Тиждень Толерантності».
   Активними учасниками та організаторами заходів разом з психологічною службою стали лідери студентського самоврядування. План проведення «кольорового тижня» був насичений та різноманітний. Тематичні заходи подарували учасникам освітнього процесу відчуття єдності у площині добра та відповідальності, безпеки й гармонії.
   Аби досягти успіху у власному житті, не витрачати сил на конфлікти та бійки, кожному доцільно сформувати у собі толерантність. Кожен свідомий громадянин повинен усвідомлювати, що право жити у вільній державі потрібно цінувати і шанувати. Щоб бути гідним, потрібно бути толерантним!
Детальніше...

21 ВЕРЕСНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ

   Міжнародний день Миру відзначають в усьому світі.  Для когось мирне життя - це буденність, а для українців - це мрія. 
   З нагоди Міжнародного дня Миру та з метою виховання у здобувачів освіти почуття патріотизму, національної гордості, формуванню активної життєвої позиції в коледжі психологічною службою спільно зі студентами-волонтерами проведено акцію «Україна бажає Миру!» та квест-гру «Ми єдині! Ми – за мир!». 
   На базі бібліотеки коледжу оформлено книжкову виставку «Разом заради миру», де представлені науково-популярні, довідкові видання та статті з періодичних видань, в яких розглянуто значення збереження миру для забезпечення стійкого прогресу людства. Подана інформація про історію українського народу, його традиції та воєнне сьогодення.
Детальніше...

Моє ментальне здоров'я

   Сьогодні тема ментального здоров’я звучить на усіх рівнях - від регіонального до міжнародного. Питання «Ти як?» звучить голосами урядовців, перших леді та джентльменів, експертів і всіх українців.
   Свої думки здобувачі освіти з даної теми висловили під час психологічного гайду «Моє ментальне здоров'я» та отримали корисні, дієві поради.
Детальніше...

АКЦІЯ «LIFE IS GOOD»

   «Life is good»: студенти та викладачі коледжу разом долучилися до цієї чудової акції. Основна мета акції: покращення психологічної атмосфери серед учасників освітнього процесу та ще раз нагадати про важливість радості та поваги до кожного дня, який ми маємо нагоду прожити.
   Проведені заходи: «Дерево побажань», фотосесія  «Поділися настроєм своїм».
   Нехай кожен з нас стане маленьким променем світла для оточуючих, і разом ми зможемо підтримати тих, хто потребує допомоги і віри у себе.
Детальніше...

СТУДЕНТИ МАЮТЬ БУТИ ЗАХИЩЕНИМИ ВІД БУЛІНГУ!

   В останній місяць вересня в коледжі вже традиційно проходять разноманітні інформаційно-просвітницькі заходи у рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу. Цьогоріч заходи були проведені в форматі офлайн та онлайн та спрямовані на підвищення рівня обізнаності про явище булінгу серед студентської молоді, зниження толерантності до насильницької поведінки та залучення всіх учасників освітнього процесу до створення безпечного освітнього середовища. 
   Психологічною службою коледжу проведено інформ-реліз «Кібербулінг: безпеки спілкування», заняття у рамках Національного антибулінгового уроку від ГО «Не цькуй», тренінг «Як не стати жертвою». Висвітлені відеопоради для педагогів «Якщо ти жертва мобінгу», створена інфографіка для батьків «Захистить дитину від булінгу». Серед здобувачів освіти проведено арт-простір (конкурс малюнків) «Безпечне середовище очима студентів».
Детальніше...

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ОБЛАСНОГО ОГЛЯДУ-КОНКУРСУ НА КРАЩИЙ КАБІНЕТ ПРАКТИЧНОГО ПСИХОЛОГА ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ


   З метою вдосконалення матеріально-технічного та методичного забезпечення діяльності практичних психологів закладів освіти, підвищення якості та ефективності їх роботи протягом лютого – травня 2023 року пройшов огляд-конкурс серед психологічних кабінетів закладів освіти області.
   За рішенням фахового журі огляду-конкурсу кабінет практичного психолога коледжу Юлії БАРАННІК зайняв ІІІ місце.
   Вітаємо Юлію Валеріївну, зичимо успіхів та здійснення творчих задумів!
Детальніше...