СТРОГИЙ ПІДЙОМ НА БІЦЕПС

В коледжі відбулась відкрита першість Путивльської громади зі змагань «Строгий підйом на біцепс».
   Правилами змагань передбачалось; що під час виконання вправи спину необхідно тримати прямо, лікті притиснути до боків тіла і рухати тільки передпліччя.
   Верхня фаза рухів передбачала повне стискання біцепса, а нижня фаза повне розтягування м’язів.
   Учасники змагань були поділені на 2 групи: молодшу, до 18 років,  і старшу- після 18 років.
   Першими змагання розпочала молодша група.
   Піднявши з першої спроби вагу 50 кг,  чемпіоном став Максим  ПИРОГ – представник Путивльського професійного ліцею.
   Взявши вагу 45 кг на 2 сходинку піднявся Дмитрій ДЕРЮГІН – студент Путивльського фахового коледжу СНАУ.
   Третім став Савелій ЖЕРЯКОВ  студент Глухівського ліцею з посиленою фізичною підготовкою, який теж підняв  вагу 45 кг, але свою власну вагу мав більшу.
   У старшій групі, піднявши вагу 59 кг, 1 місце виборов Єгор КОВАЛЕНКО – випускник Путивльського педагогічного фахового коледжу.
   2 місце, піднявши вагу теж 59 кг, але маючи власну вагу більшу на 1 кг,  виборов Андрій СИНЯК – студент Путивльського педагогічного фахового коледжу.

3 місце з вагою 57 кг завоював Кирило УМЕРЕНКОВ – також представник Путивльського педагогічного фахового коледжу.
   Адміністрація Путивльського педагогічного фахового коледжу вітає учасників змагань та бажає  подальших спортивних успіхів.

Головний суддя Віктор ОСАДЧИЙ