ПЛІЧ О ПЛІЧ

Змагання з дартсу

В коледжі відбулись змагання з дартсу.
  За  правилами гри  гравці кидали короткі стріли (дротики) у круглу мішень, підвищену  на стіні.
   Гра вимагала від учасників точного кидка та попадання в ціль. Ця гра розвиває м’язи рук, допомагає вдосконалювати координацію рухів та покращує зір.
   Серед юнаків 1 місце з результатом у 32 очки посів Євгеній БОЯРИНЦЄВ, студент 4 курсу, групи «Д», 2 місце з результатом 25 очок - за Владиславом МАЛАХОВИМ, студентом 3 курсу, групи «А», з результатом 20 очок 3 місце виборов Кирило УМЕРЕНКОВ студент 4 курсу, групи «А».

Серед дівчат 1 місце з результатом 22 очки - за Марією НЕРОЩИНОЮ, студентки 1 курсу, групи «Д», 2 місце з результатом 17 очок завоювала Ада БОНДАР,  студентка 1 курсу, групи «А».

Адміністрація коледжу  бажає учасникам змагань подальших спортивних перемог.

Головний суддя Микола ОСАДЧИЙ