З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНИЙ КОЛЕДЖЕ!

Шановні коледжани!

Вітаю вас з Днем народження рідного навчального закладу.
 Наш коледж – освітній та культурний осередок, в якому розвивається та запроваджується все, що сприяє утвердженню інноваційної педагогічної освіти, де зростає активна та творча молодь.
   Вже 104 роки, зберігаючи традиції та орієнтуючись на майбутнє, ми, спільно з усією країною, працюємо над примноженням педагогічних надбань. Попереду – наполеглива праця, нові важливі завдання в справі підготовки висококваліфікованих фахівців педагогічної галузі.
   Нехай і надалі успіхи й перемоги окриляють міцну коледжанську родину на нові звершення й здобутки, а досягнуте стверджує віру на добро і любов.
   Бажаю мирного неба, високих досягнень, міцних знань, неординарних ідей, впевненості в собі, красивої мрії та справжнього щастя!

З повагою – директор коледжу Світлана Ковальова