ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ГРА «ЦІКАВА ФІЗИКА»

Однією з форм позакласної роботи з фізики є інтелектуальна гра. Вона дає можливість задовольнити інтереси та запити студентів, що виходять за межі навчальної програми.
   Викладачем фізики Оленою Курченко  була проведена інтелектуальна гра «Цікава фізика» зі студентами І курсу.
   Її мета - активізувати і розвивати логічне мислення  студентів, їх творчі здібності.
   Здобувачі освіти активно брали участь в конкурсах: «Розминка», «Портрети», «Розпізнай прилад».  Студенти із задоволенням  виконали завдання на онлайн-сервісі WordWall,  гру «Джунглі». Таким чином, вони повторили закони термодинаміки; пройшли лабіринт з формул рівноприскореного руху.

Віртуальна лабораторія Phetдала можливість  їм розгадати практичні завдання на балансування.
   Інтерактивні завдання на онлайновому  сервісі LearningApps.org  на повторення фізичних властивостей рідин допомогли здобувачам освіти  перевірити і закріпити знання в ігровій формі, що сприяло формуванню їх пізнавального інтересу.
   Всі учасники гри отримали  солодкі подарунки.