Крути. Молода кров

Крути – наша гордість і слава,
Там соколи юні у вічність пішли.
На клич молодої держави
Піднялися вірні сини.

Михайло Зельман (Лісовий)

29 січня 1918 року ми згадуємо юнаків, які стали справжніми Героями не лише свого часу, а й літопису української історії боротьби за незалежність держави. День пам’яті завзятих патріотів своєї землі назавжди залишиться болючою сторінкою в історії українського народу.
   Бій під Крутами – одна з тих сторінок української історії, що привертає увагу суспільства.
   Бій під Крутами — це символ патріотизму, відданості і любові до України! Коли молодь, надія і майбутнє країни, без вагань підіймається і віддає останнє, а головне -  найцінніше -  своє життя - означає відродження нації!
   Справжніми патріотами є й студенти  нашого коледжу, які продемонстрували свою любов до Батьківщини на онлайн – годині  спілкування «Бій під Крутами –героїчний вчинок» й отримали посвідчення та браслети з українською символікою.
   Героями не народжуються, героями стають. Цю просту аксіому доводять завзяті і мужні дівчата та хлопці з різних теренів нашої країни: вони об’єднані єдиною ідеєю соборності України та незалежності українського народу.