mega888

Останні події

«ВІЛЬНІ ЧИТАЮТЬ УКРАЇНСЬКОЮ!» ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЄКТ ЗБОРУ КНИЖОК

Шановні друзі!

   Раді повідомити, що бібліотека  КЗСОР «Путивльський педагогічний фаховий коледж імені С. В. Руднєва» долучилась до Всеукраїнського проєкту збору книжок «Вільні читають українською!».
   Цей проєкт започаткований Уповноваженим із захисту державної мови за підтримки Міністерства освіти і науки України, Всеукраїнського проєкту «Єдині», студентських мовних омбудсменів, Асоціації мовних курсів з нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів, створення мобільних бібліотечних куточків, формування книжкових поличок в укриттях та гуманітарних штабах у Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Харківській та Сумській областях, які постраждали внаслідок російської військової агресії.

   Зазначений проєкт спрямований на покращення психоемоційного стану людей, які знаходяться під щоденними ворожими обстрілами, а також на підтримку читання українськомовної літератури з метою підвищення соціальної активності та свідомості громадян, популяризації української мови, використання її у повсякденному житті.
   Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до проєкту «Вільні читають українською!».
   Приносьте книжки українською мовою сучасних українських авторів або в перекладі на українську творів зарубіжних письменників до бібліотеки з 10.00 до 16.00 з понеділка по п’ятницю  за адресою: вул. Миколи Маклакова, 79.

Разом можемо більше!

 

У вас недостатньо прав для додавання коментарів.
Можливо, вам необхідно зареєструватися на сайті.