Поезія кличе мене...   Поезія... Вона покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття, збагачувати духовність.
   Поетичне слово містить у собі якусь незриму, непомітну і водночас велику силу. Воно народжується не на Землі, а десь у височині блакитного неба.

   Не підлягає сумніву, що поезія відіграє одну з провідних ролей у духовному збагаченні людини. Тому, рішенням генеральної конференції ЮНЕСКО було визначено 21 березня – Всесвітнім днем поезії. Це свято відзначається з 1999 року.
   До Всесвітнього дня поезії в бібліотеці педколеджу була проведена літературна година «Поезія кличе мене…». Поважним гостем на заході був місцевий поет, член Національної спілки поетів України Анатолій Васильович Луговський. Студенти з задоволенням слухали його вірші, розповіді про поезію, життя,  кохання…
   Напередодні Всесвітнього дня поезії серед студентів педколеджу проводився конкурс віршів. Найкращими серед них було обрано Губанову Дар’ю, Бунак Аліну, Гурєєва Арсенія. Тож в ході заходу вони читали свої вірші і отримали подарунки. Свою оцінку молоді дарування отримали від Анатолія Васильовича.