Останні події

З Днем працівників освіти!

 

 

ВЧИТЕЛЬ – це поклик душі, це добрий спомин і світла мрія, це минуле, сьогодення і майбутнє

   Приміть найщиріші вітання із професійним свято – Днем працівників освіти! День освітянина святкується в чудову осінню пору.
   І це – невипадково, адже посмішка осені така ж замислена, як ваша мудрість і розважність; погляд осені виразний і яскравий, як креативний підхід до освітнього процесу; хода ж у осені легка і впевнена, як методи, завдяки яким ви розкриваєте обдаровання своїх вихованців, студентів. А ваша професійна компетентність змальована золотими фарбами чудової пори.
   Хай святковий день принесе вам лише позитивні емоції, теплі і щирі вітання від колег і вихованців. Бажаємо вам міцного здоров’я, любові і поваги здобувачів освіти, родинного щастя! Нехай і надалі ваші доброта, мудрість та витримка високо цінуються і повертаються любов’ю вихованців. Хай ваші глибокі серця будуть, як завжди, відкритими і чесними, ваші думки – добрими, ваші справи – успішними
.

 

 

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

   У рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу з 27 по 30 вересня 2022 року в коледжі психологічною службою були проведені тематичні правопросвітницькі онлайн-заходи на освітній платформі Classroom та Google Meet, спрямовані на інформування всіх учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та вироблення небайдужості до проблеми насильства.

Детальніше...