Останні події

МИ ЗА МИРНИЙ АТОМ!

   26 вересня світ відзначає Міжнародний день боротьби за повну ліквідацію ядерної зброї, що був заснований у грудні 2013 року відповідною резолюцією Генеральної Асамблеї ООН.
   Ядерна зброя вважається найбільш небезпечною з усіх видів зброї. Крім прямого ураження ударною хвилею, світловим випромінюванням та проникаючою радіацією величезні території на багато років забруднюються радіонуклідами і стають непридатними для нормальної життєдіяльності людини.
   Викладачем Курченко О. В. разом  зі студентами-волонтерами проведено акцію “Ми за мирний атом!”.
   Головна мета акції: привернути увагу громадськості до проблеми, адже у світі, де існує ядерна зброя, ніхто не може почуватися у безпеці.
Детальніше...

21 ВЕРЕСНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ

   Міжнародний день Миру відзначають в усьому світі.  Для когось мирне життя - це буденність, а для українців - це мрія. 
   З нагоди Міжнародного дня Миру та з метою виховання у здобувачів освіти почуття патріотизму, національної гордості, формуванню активної життєвої позиції в коледжі психологічною службою спільно зі студентами-волонтерами проведено акцію «Україна бажає Миру!» та квест-гру «Ми єдині! Ми – за мир!». 
   На базі бібліотеки коледжу оформлено книжкову виставку «Разом заради миру», де представлені науково-популярні, довідкові видання та статті з періодичних видань, в яких розглянуто значення збереження миру для забезпечення стійкого прогресу людства. Подана інформація про історію українського народу, його традиції та воєнне сьогодення.
Детальніше...

ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК «ШВИДШЕ, ВИЩЕ, СИЛЬНІШЕ»

   20 вересня в коледжі стартував Олімпійський урок-2023, присвячений Міжнародному дню студентського спорту.
   Відчути себе олімпійцями студенти мали змогу беручи участь у спортивних естафетах. Для 4 команд (юнаків та дівчат) були запропоновані  такі естафети: м'яч над головою, швидкий баскетболіст, влучний кидок, влучний удар, м'яч капітану, переправа, підтягування, стрибки на скакалці.
   Команди показали високі уміння та навички у виконанні естафет.
   Захід пройшов під девізом: «В здоровому тілі – здоровий дух».

   Від студентського комітету учасники були нагороджені солодкими призами. Перемогла дружба.
Детальніше...