Останні події

ПАМ’ЯТІ ГЕРОЯ СУМЩИНИ

   23 травня 2023 року відбулись змагання з легкоатлетичного кросу, присвячені пам’яті Героя Сумщини Серія ПРОНЕВИЧА, випускника 2015 р. Путивльського педагогічного коледжу імені С. В. Руднєва, нагородженого орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
   В змаганнях брали участь близько 70 учасників, віком від 6 до 20 років. Для молодших хлопців та дівчат була запропонована дистанція 250 м. Для дорослих - 500 м.
   Беручи участь у змаганнях, учасники забігу вшанували пам’ять рекордсмена України з бігу на 42 км у повній військовій екіпіровці та всіх загиблих воїнів Путивльщини.
   Від педагогічного коледжу та відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Путивльської міської ради переможці змагань були нагороджені медалями та грамотами.
Детальніше...

UNITED WE STAND/ОБ’ЄДНАНІ МИ ВИСТОЇМО

   Кожного дня ми чуємо, читаємо в стрічці новин, дивимося по телебаченню про підтримку європейських країн, Сполучених Штатів Америки та інших країн світу в нашій боротьбі за заможне європейське майбутнє України. Весь цивілізований демократичний світ стоїть з нами.
   Учасники Євроклубу коледжу «World Space» зібралися в онлайн-форматі та презентували міжнародні організації та фонди, які допомагають Україні в її боротьбі проти російського агресора.
   United24, United for Ukraine, Get to Ukraine, Make it possible Ukraine – одні з багаточисельних міжнародних організацій та фондів, які всіляко допомагають Україні. 
Детальніше...

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

   З 15 до 21 травня 2023 року в Україні проходить 7-й Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху, присвячений переосмисленню мобільності та створенню зручних та безпечних умов для всіх учасників дорожнього руху, зокрема пішоходів та користувачів персональним вело- та електротранспортом.

Детальніше...