Останні події

Запрошуємо до вступу на спеціальності

 
 
 

Батьківські збори в онлайн-режимі

   Одним із найважливіших завдань педагогічного колективу коледжу є залучення батьківської громадськості до співпраці з метою створення найсприятливіших умов для самореалізації та розвитку здобувачів освіти, поліпшення освітнього процесу в закладі в цілому.

   Протягом тижня класними керівниками академічних груп коледжу, завдяки ресурсам ZOOM та Google Meet, проведено онлайн-батьківські збори. Під час заходів обговорювались питання щодо особливостей дистанційного навчання, правил комунікації в умовах воєнного стану, організацію закінчення навчального семестру тощо. Батьки мали чудову змогу ознайомитися з успіхами своїх дітей як в синхронному, так і в асинхронному режимах, поставити запитання, поспілкуватися наживо з класними керівниками, членами адміністрації, викладачами.
   Під час зборів панувала доброзичлива атмосфера.

Детальніше...

Мандруючи європейськими містами

   Побувати в цікавих і незвичайних місцях, насолоджуючись колоритом і самобутністю закордонних пейзажів, хочеться завжди. Але погодьтеся, щоб поїхати відпочивати за кордон, потрібен час, обов'язковий пакет документів та певна сума грошей, а поєднати одночасно ці три пункти можна не завжди. Проте існує прекрасна альтернатива таким подорожам – віртуальна екскурсія, коли можна не  покидати  межі рідної країни.

Детальніше...