mega888

СПАДЩИНА ЙОГАННА СЕБАСТЬЯНА БАХА: ПРОСВІТЛЕННЯ ЧЕРЕЗ МУЗИКУ

   Творчість Йоганна Себастьяна Баха має величезне значення для світової музичної культури та є джерелом натхнення для безлічі поколінь. Його музика стала символом вишуканості, глибини та майстерності, вона перетинає межі часу і простору, залишаючись актуальною тавпливовою у наші дні.
   17.04.2024 року для студентів 3 курсу, групи «А» відбулася гостьова лекція аспіранта Глухівського національного педагогічного університету імені Олександа Довженка Михайла Барка  «Спадщина Йоганна Себастьяна Баха: просвітлення через музику».

Детальніше...

М. ЛЕОНТОВИЧ: ПІСНЯ, ЩО ОБ’ЄДНУЄ НАРОДИ І ЧАСИ

   Музична спадщина Леонтовича – це неоціненний внесок в українську та світову музичну культуру. Без творчості нашого класика зараз неможливо собі уявити сучасне хорове мистецтво в усьому його різноманітті. Постать Леонтовича висвічує багатьма гранями таланту. Він був не лише майстром хорової музики, диригентом, громадським діячем, а й талановитим педагогом.
   03.04.2024 в групі 3-А відбулася відкрита виховна година "М. Леонтович: пісня, що об'єднує народи і часи", до якої були запрошені викладачі коледжу та аспірантка Глухівського національного педагогічного університету імені А. Довженка, а в минулому наша випускниця Аліна Коваленко.

Детальніше...

ДЕНЬ МУЗИКАНТА У ПУТИВЛЬСЬКОМУ ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ

   З метою вшанування всіх, хто так чи інакше пов'язаний з музикою, щорічно 22 листопада відзначається День музиканта. Дата вибрана не випадково, адже в цей день згадується пам'ять святої Сесилії – напівлегендарного персонажа, християнської мучениці. На багатьох картинах середньовічних художників святу Сесілію зображували такою, що грає на арфі або інших інструментах. Дослідники небезпідставно вважають, що саме завдяки цьому її почали вважати покровителькою музикантів.

 
Детальніше...

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТЕАТРУ

   27 березня відзначається Міжнародний день театру. Це не просто професійне свято митців сцени, це свято мільйонів небайдужих глядачів. День театру щорічно святкують в усьому світі починаючи з 1961 року після відповідного рішення на IX конгресі Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.
   В Україні з нагоди Міжнародного дня театру завжди  проводяться театральні фестивалі, артисти отримують нагороди та державні звання, а глядачі йдуть на прем’єри вистав.
   У Путивльському педагогічному фаховому коледжі також відсвяткували цю подію. Зі студентами 1-х курсів провели ряд заходів, на яких згадали  історію виникнення театрального мистецтва, провели віртуальну екскурсію найкращими театрами світу, дізналися багато цікавого про театри України: Національний академічний театр опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка у Києві, Одеський національний академічний театр опери та балету, Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької. «Побували» студенти і в Національному академічний драматичному театрі ім. Івана Франка. Згадали видатних акторів  театру, познайомились з репертуаром.

Детальніше...

НАРОДНА ЗІРКА

   Підведені підсумки Міжнародного двотурового багатожанрового фестивалю-конкурсу «Перлина Дніпра», який відбувся за підтримки Уряду Республіки Болгарія та БО Всеукраїнського благодійного фонду «Злагода». За результатами конкурсу наша «зірка» студентка 3 курсу  Катерина ПРИМАК  (художній керівник: Тетяна ЯНОВСЬКА) отримала впевнену перемогу та диплом лауреата І ступеня у номінації «Вокал народний».

Детальніше...

МУЗИКА МОЖЕ БУТИ ЗБРОЄЮ

   Музика завжди була важливим компонентом української культури та ідентичності, української історії та свідомості. Українські пісні відображають історію, народні звичаї та традиції, є засобом вираження національної гордості та духовної згуртованості.
   І, звичайно ж, музика завжди була і є невід’ємною частиною української визвольної боротьби. За свою історію наш народ пережив багато періодів боротьби за свободу та незалежність, і в кожному з них музика займала особливе місце.
   Українці завжди жили з піснею на устах, вірили в майбутнє своєї країни та прагнули до вільного та незалежного життя. Саме тому, – українська пісня відображає ті цінності, що є в серці кожного, хто зве себе українцем.
   9 лютого у Путивльському педагогічному фаховому коледжі імені С. В. Руднєва відбувся музично-виховний захід «Музика може бути зброєю» для студентів 1 курсів і викладачів.

Детальніше...

Музичний калейдоскоп

Детальніше...