Психологічний тренажер для підлітків

   В Україні працює тренажер для психологічної підтримки підлітків.
 
   Запуск тренажера для психологічної підтримки підлітків в Україні є важливим кроком для забезпечення доступу до психологічної допомоги та консультацій для молоді.
   Платформа "Happy Mind Help" може надавати важливі ресурси та вправи для підлітків, які стикаються зі стресом, тривожністю, депресією або іншими психологічними викликами. Це є безпечним та дискретним способом отримувати підтримку та інформацію.
   Якщо у вас або ваших близьких є потреба в психологічній підтримці, завжди важливо звертатися до фахівців у цій сфері. Але онлайн-ресурси можуть служити корисним доповненням до професійного консультування. 
   Запропонований у додатку QR-код веде до розділу «Психологічний тренажер для підлітків» за посиланням.
 
 

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ ОСІБ, ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ /ПОСАДОВИХ ОСІБ, ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЗА ВСТАНОВЛЕННЯСТАТУСУ ТАКОЇ ОСОБИ

Детальніше...

Кібербулінг - що це та як це зупинити?

Детальніше...

10 точних фактів про наркотики

Детальніше...

Безпека в соціальних мережах

Детальніше...

«Успішний успіх» та як його досягти   Категорія «успіху» є настільки актуальною та важливою, наскільки неоднозначною та суб’єктивною. Філософи, психологи, педагоги, економісти, бізнесмени, підприємці, домогосподарки, спортсмени… прагнуть до успіху.

Детальніше...

Дізнайся про свої права в цифровому середовищі

https://rm.coe.int/leam-about-your-rights-in-a-digital-environment-ukr/1680a052c2?fbclid=IwAR2UGBLFuoZQiclj-wq22Z7jcrEKfmOtSZDHdJg-lUUAiGYRxZetawTkAbU