mega888

МІННА БЕЗПЕКА У РЕАЛІЯХ СЬОГОДЕННЯ

Детальніше...

Відеоматеріали з мінної безпеки

   Мінреінтегації спільно з партнерами – проектом Dovidka.info та благодійною організацією «Смарт ангел» – створено кілька просвітницьких відеороликів для здобувачів освіти, присвячених мінній безпеці.
   Метою розробки та поширення цих матеріалів – нагадування про те, що третина України замінована або забруднена рештками зброї й техніки внаслідок війни. Тож мінна небезпека нині загрожує кожному – як дорослим, так і дітям. Здобувачі освіти мають знати, як виглядають міни-пастки, міни-розтяжки та інші їх види та, як діяти, коли знайшов міну.
   У цих відео - правила поведінки з вибуховими предметами для дітей. Під час війни це важливі знання, які можуть вберегти життя та якими варто поділитись.
   Враховуючи вищевикладене та з метою підвищення рівня обізнаності учнів щодо мінної безпеки, просимо розповсюдити відео матеріаліи серед педагогічних працівників для використання під час освітнього процесу.

Детальніше...

НАЙГОЛОВНІШЕ ЗАВДАННЯ – БЕЗПЕКА УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

   Створення безпечного освітнього середовища – одне з першочергових завдань в навчальному закладі, виконання якого має реалізувати право учасників освітнього процесу на безпечне навчання в умовах війни.
   У Путивльському педагогічному фаховому коледжі постійно функціонує Клас безпеки, в якому проводяться заняття з пожежної, мінної, цивільної безпеки, охорони праці.
   23 березня 2023 року серед студентів спеціальностей Початкова освіта, Дошкільна освіта та Фізична культура і спорт інженером з охорони праці Русланом Манжаровим було проведено лекцію «Як поводитись в умовах загрози замінування», інформ-реліз «Секрети кібербезпеки: 5 ключових правил безпеки в Інтернеті», інформування «Інформаційна гігієна та кіберпезпека, принципи перевірки джерел».
Детальніше...

СПІВПРАЦЯ З ДСНС

   26 вересня представниками Державної служби з надзвичайних ситуацій в Сумській області в коледжі було проведене навчання з евакуації учасників освітнього процесу під час сигналу «Повітряна тривога». 
   Здобувачі освіти під керівництвом викладачів своєчасно й організовано  здійснили вихід до сховища.
   Представник ДСНС Андрій Федченко провів бесіду про необхідність дотримання алгоритму дій під час сигналу «Повітряна тривога».
Детальніше...

Віримо в Україну

   У Путивльському педагогічному фаховому коледжі відбулася зустріч з заступником начальника ІІІ відділу Конотопського районного територіального центру комплектування підполковником Бойком Віталієм Миколайовичем, який проінформував колектив про організацію стрілецьких загонів на території Сумщини.

Детальніше...

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

   З 15 до 21 травня 2023 року в Україні проходить 7-й Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху, присвячений переосмисленню мобільності та створенню зручних та безпечних умов для всіх учасників дорожнього руху, зокрема пішоходів та користувачів персональним вело- та електротранспортом.

Детальніше...

Путивльський педагогічний фаховий коледж має укриття!


   Головною передумовою навчального процесу в воєнний період є наявність та задовільний стан укриття. На жаль, на початок 2022/2023 навчального року у Путивльському педагогічному фаховому коледжі бомбосховища, яке б відповідало нормам, не було. Проте завдяки спільним зусиллям усього колективу ми змогли побудувати таке необхідне в умовах сьогодення укриття.

Детальніше...