mega888

ПІДСУМКОВА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ «ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА: РЕЗУЛЬТАТИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

   У системі професійної підготовки майбутніх фахівців закладів дошкільної освіти важлива роль належить педагогічній практиці, під час якої закладаються основи практичних умінь і навичок, творчого ставлення до діяльності, відбувається формування професійної компетентності майбутнього професіонала.

Детальніше...

ІМІДЖ СУЧАСНОГО УЧИТЕЛЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

   Ніхто й ніщо не зможе замінити вчителя – творчу особистість зі своїм неповторним учительським іміджем.
   Сьогодні, як ніколи раніше, актуалізуються питання утвердження іміджу вчителя фізичної культури, перед яким держава ставить відповідальність за виховання в дітей бережливого ставлення до власного здоров’я, та утвердження пріоритетів здорового способу життя.
   Сучасний учитель фізичної культури – людина сумлінна та працездатна, креативна й відповідальна, яка володіє знаннями, вміннями та навичками.
   Він є справжнім володарем здоров’я підростаючого покоління, сам повинен тримати себе постійно у спортивній формі:  учні люблять випробувати вчителя.
   В цьому переконалися студенти спеціальності Фізична культура і спорт групи 4 Д  під час проходження переддипломної педагогічної практики в школі.
   За результатами переддипломної педагогічної практики відбулась підсумкова конференція,  в ході якої студенти поділилися враженнями від перебування в ролі вчителя фізичної культури.
   Вони проаналізували свої здібності і прийшли до висновку, що вчитель фізичної культури взірець для дітей з його підтянутістю, спортивністю, витримкою і бажанням всього себе віддавати дітям.

Детальніше...

Звітна конференція з переддипломної практики

   Переддипломна практика є обов’язковим компонентом освітньо-професійної програми спеціальності «Соціальна робота» для здобувачів передвищої фахової освіти.
   Метою переддипломної практики є формування дослідницьких навичок та вмінь, необхідних для практичного застосування новітніх наукових досягнень у професійній діяльності майбутнього соціального педагога. 
   Під час звітної конференції студенти продемонстрували свої напрацювання щодо здійсненої роботи та представили опубліковані результати під час проходження переддипломної практики.
Детальніше...

«ЛАЙФХАКИ ВІД ПЕДАГОГА» (ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ)

   Знедолена природою дитина не повинна знати, що у неї слабкий розум, слабкі сили. Виховання такої дитини має бути у сто разів ніжнішим, чуйнішим, дбайливішим.
Василь Сухомлинський
   Саме ці слова видатного педагога-гуманіста стали епіграфом до онлайн-зустрічі «Лайфхаки від педагога» для студентів випускних груп коледжу зі вчителями-фахівцями з інклюзивної освіти, що працюють у Сумський спеціалізованій школі № 17.
Детальніше...

МИ – ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

   Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Студенти спеціальності Соціальна робота під час проходження соціально-педагогічної практики провели виховний захід зі здобувачами освіти Князівської гімназії. 

Детальніше...

ЕКЗАМЕН ПРОФЕСІЙНОЇ ЗРІЛОСТІ

   Здобувачі освіти випускних курсів спеціальності Початкова освіта завершили переддипломну педагогічну практику, яка тривала п’ять тижнів і проходила як в закладах загальної середньої освіти міста, так і регіону. 
   Переддипломна практика є певним підсумком, своєрідним екзаменом професійної зрілості, який дав можливість студентам повною мірою відчути себе учителями протягом тривалого часу, набути надзвичайно важливого досвіду, основа якою закладалась у процесі теоретико-практичного навчання в коледжі в попередні роки.
Детальніше...

ЕМОЦІЇ ПЕРЕПОВНЮЮТЬ!

   Набуття досвіду, радість спілкування, відкриття нових «Я», розуміння співрозмовника, використання набутих знань під час практичної діяльності – саме таким запам’ятають літо 2022 року студенти 3 курсу спеціальності Початкова освіта.
   Після багаторічної перерви була відновлена літня практика здобувачів освіти Путивльського педагогічного фахового коледжу  на базі ліцеїв нашого міста та Сумської спеціалізованої школи № 17.

Детальніше...