mega888

ПОСАДИ ДЕРЕВО МИРУ

   Здобувачі освіти та працівники Путивльського педагогічного фахового коледжу долучилися до Всеукраїнської ініціативи «Сади Перемоги».
   На території закладу вони висадили яблуні, сливи, груші.
   Участь в акції також взяв Путивльський військово-патріотичний клуб «Партизан».
   Саджанці надала громадська організація «Рідна Путивльщина». 
   «Сади Перемоги» – це наша відповідь окупантам на спробу знищити Україну.

Разом будуємо Перемогу!
Свято віримо, що все буде Україна!

 

 

Детальніше...

БУДЬ ДРУЖНІМ ДО ДОВКІЛЛЯ!

Природа – такий же унікум, як картина Рафаеля.
Знищити її 
легко, відновити неможливо.

І.П. Бородін

   Земля – унікальна планета Сонячної системи і унікальність її полягає, перш за все, у тому, що на ній існує життя. Нині людство переживає критичний і надзвичайно важливий період своєї історії – період зростання негативного впливу на природу, що загрожує знищенням усьому живому: деградації природи, знецінення людської моралі, зростання бідності, поширення хвороб, голоду, злочинності, агресії у всіх її проявах.
   Любов до рідної країни починається з любові до природи. Природа, у якій нам доводиться жити, забруднюється, піддається руйнуванню, знищується. Наше майбутнє може стати жахливим, якщо не почати негайно лікувати цю проказу.

Детальніше...

ЗЕМЛЯ – НАШ РІДНИЙ ДІМ!

   У всьому світі 20 березня прийнято відзначати свято під назвою День Землі.
   Дату проведення свята обрали не випадково: 20 березня - день весняного рівнодення, коли пробуджується природа і починається новий етап її розвитку.
   Мета свята - привернути увагу громадськості до нашого спільного дому - планети Земля, нагадати людям про необхідність дбайливого ставлення до природи і турботу один про одного.  Це свято є приводом зайвий раз замислитися про те, що нас оточує.

Детальніше...

СТУДЕНТСЬКА МОЛОДЬ ЗА ЗБЕРЕЖЕННЯ ДОВКІЛЛЯ

   Щорічно 22 квітня відзначається Міжнародний День Землі, покликаний об'єднати людей в справі захисту навколишнього середовища, а також нагадати про те, що планета, яка дарує нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті.
   В цей день у різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності за наш спільний дім – планету Земля.
   Представники студентської ради  Путивльського педагогічного фахового коледжу імені С. В. Руднєва взяли участь у святкуванні Міжнародного Дня Землі та провели інтерактивний онлайн-квест «Збережемо довкілля».  До плану заходу увійшли: гра «Як зберегти природу», екологічна вікторина, гра «Коло сортування», екологічна фізкультхвилинка, гра «З’єднай прислів’я», асоціативний кущ "Земля".  Під час заходу студенти замислилися над екологічними проблемами та дійшли висновку, що навіть прості кроки здатні кардинально змінити життя Землі та поліпшити екологічну ситуацію.

Детальніше...

15 ЛИСТОПАДА – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВТОРИННОЇ ПЕРЕРОБКИ


   Сміття…Вічна проблема людства. Сміття було проблемою для Європи. Сміття є проблемою для України. Сміття стало проблемою для кожної української громади. Однак європейці справилися з цією проблемою. Вони зуміли побачити у ній свої можливості та переваги.
   Щороку 15 листопада в світі відзначають Всесвітній день рециклінгу, або Всесвітній день вторинної переробки. Вперше подібний захід провели в 1997 році в США, зрозумівши, що відходи можна обробити та використовувати знову за тим самим призначенням. Метою було заохотити населення здавати відходи у вторинну переробку і купувати продукцію, зроблену зі вторинної сировини. Поступово святкування Дня вторинної переробки поширилося і на інші небайдужі до цієї проблеми країни.
Детальніше...

ВЕСНЯНА ТОЛОКА 2024

   Педагоги, співробітники, здобувачі освіти організували прибирання  території рідного навчального закладу, провівши  весняну толоку.
   У вівторок, 2 квітня, всі коледжани  вийшли  на подвір’я, аби зробити його чистішим. «Генеральному» прибиранню сприяла і погода, ясна та сонячна.
   Учасниками толоки було прибрано прилеглу територію, спортивні майданчики та доріжки, паркову зону,  зібрано сміття, обрізано дерева, впорядковано клумби.
   Результатом майже двогодинної весняної толоки став гарний настрій її учасників та чистота на коледжному подвір’ї.
   Війна змінила кардинально наше життя, але не змінила того, якими є ми – українці.

Славимо Україну!

Детальніше...

Хай буде мирна весна!

   Найчарівніша пора року весна пробуджує природу і спонукає нас активно взятися за благоустрій та санітарне прибирання навколишнього середовища. Нині весняна толока була особливою. В цей складний для нашої країни час всі згуртувалися і дружнім колективом сплели сітку для наших захисників. Це не просто сітка, а оберіг, який допоможе наближенню нашої  перемоги: в неї вплетені молитви, подяка і турбота.

Детальніше...