ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ У 2023 році

   День безпечного Інтернету - унікальна можливість для проведення заходів з безпеки онлайн. Тренінг «Подорож в країну On-ландія» ще раз нагадав правила користування Інтернетом, оскільки українці щодня стикаються з дезінформацією, інформаційними атаками, зламом акаунтів.
   Пам'ятайте, що в Інтернеті не все є надійним і не всі є чесними!
Детальніше...

ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

   У День Святого Валентина 14 лютого закохані вітають свої другі половинки з цим найромантичнішим святом. Студенти нашого коледжу долучись до вітань і подарували свою любов батькам, родині, рідній мові, Україні та нашим захисникам!
   Також здобувачі освіти коледжу прийняли участь в інтелектуально-розважальному змаганні «Любов у кожній літері». Взаємопідтримка та взаємовиручка стали запорукою успіху. Студенти, поринувши в історію свята та застосовуючи свій інтелект та ерудицію, дружно та злагоджено вирішували завдання, розв'язували ребуси, складали акровірші.
   Бажаємо з почуттям закоханості зустрічати кожен день. І нехай будь-яка любов завжди буде взаємною!
Детальніше...

Завершився тиждень толерантності

   З 14 по 18 листопада 2022 року у нашому коледжі проходив Тиждень толерантності під девізом «Бути толерантним – ознака вищої гідності!».

Детальніше...

Відеозастереження «Особисті кордони: де починаються й що робити, коли їх порушують»

   На фоні популяризацїї теми психічного здоров’я люди стали все частіше замислюватись щодо особистих кордонів: де закінчується особистий комфорт і де починається посягання на твоє "я". 
   Дуже важливо усвідомити проблему відсутності кордонів - усвідомлення перший важливий крок до їхнього встановлення. Варто зазначити, що особистістісні кордони напряму пов’язані з нашими людськими правами, але вони ними не є.
   А що з цим робити - перегляньте у відео!!!
Детальніше...

Плекаємо психологічну стійкість!

   Здатність проходити крізь життєві випробування, зберігаючи при цьому психічне здоров’я – є найважливішим для сьогодення.  Розвивати психологічну стійкість всім українцям наразі доводиться в надскладних умовах.

Детальніше...

Міжнародний День Обіймів


   Незвичайне і добре свято придумали і популяризувати західноєвропейські студенти. В кінці першого місяця зими вони стали обіймати один одного без будь-якого підтексту. Вважається, що в цей день отримати свою порцію "приємностей" може навіть стороння вам людина. 
   Обійми фізично корисні для людини, тому що, коли людина обіймає одна іншу, виробляється такий гормон окситоцин, який допомагає відчувати приналежність до когось чи до чогось.
   Студенти нашого навчального закладу також долучилися до цього позитивного свята.
Детальніше...

«Бути толерантним – ознака вищої гідності!»

   Під таким гаслом розпочався тиждень Толерантності в нашому навчальному закладі.
   Сучасна культурна людина – це не тільки освічена людина, але людина, що володіє почуттям самоповаги. Людина, яку поважають у суспільстві! Кожен по-своєму розуміє значення цих слів. Для когось це любов до інших, для когось - терпіння, а для деяких ці риси взагалі не відіграють особливої ролі у житті.

Детальніше...