mega888

Трудові відносини в умовах воєнного стану

   У 2022 році трудове законодавство України зазнало значних змін, які пов’язані, в першу чергу, з введенням на території нашої країни правового режиму воєнного стану. Для адаптації роботодавців та працівників до нових реалій встановлені тимчасові правила трудових відносин, які діятимуть лише у цей час.

УКЛАДЕННЯ ТРУДОВОГО ДОГОВОРУ

   Письмова форма трудового договору необов’язкова, визначення форми трудового договору здійснюється за згодою сторін (роботодавця і працівника).
   Можливість укладати строкові трудові договори з будь-якими працівниками на час дії воєнного стану або на період заміщення тимчасово відсутнього працівника.
   Можливість встановлювати випробувальний строк для будь-якої категорії працівників.

Детальніше...

Процедура працевлаштування випускників

ПРОЦЕДУРА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВИПУСКНИКІВ
КЗ СОР «ПУТИВЛЬСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ С. В. РУДНЄВА»

         КЗ СОР «Путивльський педагогічний фаховий коледж імені С. В. Руднєва» постійно проводить роботу зі студентами та випускниками, яка спрямовується на створення необхідних умов для ефективної реалізації їх права на працю та забезпечення їх конкурентоспроможності на ринку праці. Така діяльність направлена не тільки на інформування студентів та випускників про наявні актуальні вакансії, а й на забезпечення їх необхідною консультаційною підтримкою на шляху від обрання вакансії до офіційного працевлаштування, з урахуванням сучасних тенденцій ринку праці.

Детальніше...

Електронна трудова книжка: що варто знати про нововведення

   В Україні з 10 червня 2021 року почалась нова для трудових книжок ера – процес оцифрування. У найближчі п’ять років всі колись паперові документи мають перейти в онлайн формат, а їхні друковані версії будуть недійсними.
  Законодавством передбачається правило, за яким облік трудової діяльності працівника здійснюється в електронній формі в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування в порядку, визначеному Законом України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування".

Детальніше...