mega888

ВІРТЕ, ЛЮДИ, В ДИВА…

   Вибір професії — це важливий крок у доросле життя. В першу чергу – це відповідальність перед батьками, суспільством, а найголовніше – перед собою!
   День відкритих дверей – це не лише цікава подія, а й той важливий крок для випускників закладів загальної середньої освіти щодо прийняття відповідального рішення,від якого залежатиме їхнє професійне майбутнє.
   З цією метою квітневого, по-весняному теплого і сонячного дня коледж гостинно відчинивдвері для абітурієнтів, їхніх батьків і всіх бажаючих, запрошуючи на знайомство з нашим закладом.
   В коледжі панувала святкова й,  водночас, робоча атмосфера. До цієї події ретельно готувався весь колектив та студенти. Гостям була запропонована цікава насичена програма: знайомство зі спеціальностями, майстер-класи, квести, ігри, вікторини тощо.

Детальніше...

ЯК ТЕБЕ НЕ ЛЮБИТИ, КОЛЕДЖЕ МІЙ...

   5 березня коледжанська спільнота зібралася у святковій залі на урочистій імпрезі з нагоди 104 річниці від дня народження Путивльського педагогічного фахового коледжу.
   У межах людського життя - це ціла вічність. У межах історії - вік поважний і солідний, сповнений досвіду, традицій, злетів та падінь... Історія ж коледжу є предметом гордості всіх, хто в ньому працює й навчається, хто сіяв добре, вічне протягом століття, хто вбирав зерня любові, якими засівав власну ниву життя.
   Ось і перегорнуто ще одну сторінку книги історії коледжу.

Детальніше...

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНО-РОЗВАЖАЛЬНЕ ЗМАГАННЯ «ГЕНДЕРНА БИТВА»

   День Святого Валентина досить популярне свято серед молоді. Це свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. І, хоча це свято зазвичай пов’язують з коханням та закоханістю, на сьогоднішній день – це не лише день закоханих, а й день, коли свою прихильність виявляють до друзів або близьких людей.
   З нагоди цього дня для здобувачів освіти коледжу відбулося інтелектуально-розважальне змагання «Гендерна битва».
   У дружній атмосфері учасники змагались за звання найрозумніших, найспритніших та найактивніших. Цей розважальний захід відбувся у форматі одного з відомих в Україні телешоу. Кілька раундів: «Букви», «Крокодил», «Хто я?», «Він або вона», «Вгадай пісню» з цікавими завданнями пройшли дуже швидко.

Детальніше...

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, РІДНИЙ КОЛЕДЖЕ!

Шановні коледжани!

   Вітаю вас з Днем народження рідного навчального закладу.
 Наш коледж – освітній та культурний осередок, в якому розвивається та запроваджується все, що сприяє утвердженню інноваційної педагогічної освіти, де зростає активна та творча молодь.
   Вже 104 роки, зберігаючи традиції та орієнтуючись на майбутнє, ми, спільно з усією країною, працюємо над примноженням педагогічних надбань. Попереду – наполеглива праця, нові важливі завдання в справі підготовки висококваліфікованих фахівців педагогічної галузі.
   Нехай і надалі успіхи й перемоги окриляють міцну коледжанську родину на нові звершення й здобутки, а досягнуте стверджує віру на добро і любов.
   Бажаю мирного неба, високих досягнень, міцних знань, неординарних ідей, впевненості в собі, красивої мрії та справжнього щастя!

     З повагою – директор коледжу Світлана Ковальова

ПОДОРОЖ У КРАЇНУ КОХАННЯ З КУПІДОНОМ (ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ)

   14 лютого увесь світ святкує День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних та приємних моментів. Недарма це свято відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.  Саме цей день окриляє та дарує надію на взаємне і вічне кохання.
   Напередодні свята представники студентського самоврядування коледжу провели інтерактивну гру «Подорож у країну Кохання з Купідоном». Під час подорожі студенти дізналися про історію свята всіх закоханих, символи кохання у різних куточках світу, розгадували кросворди, філворди, відгадували за підказками місця побачення, читали зашифровані любовні послання, а також самі побували у ролі Купідонів, підбираючи другі половинки для персонажів казок, фільмів та мультфільмів. В кінці подорожі всі разом закріпили отриманні знання, взявши участь у «закоханій» вікторині.

Детальніше...

ЗІ СВЯТОМ КРАСИ ТА ЖІНОЧНОСТІ!


   Любі жінки та дівчата Путивльського педагогічного фахового коледжу! Щиро вітаємо вас із чудовим святом весни!
   Як квітне все навколо і рясніє яскравим різнобарв’ям, так нехай і весна наповнить ваше життя яскравістю подій, почуттям любові і життєдайної сили.
   Нехай у Вашому домі панують затишок і благополуччя, серце буде зігріте теплом та повагою рідних і близьких людей, а кожен день - сповнений спокоєм, миром, радістю і щастям.

Студентська рада коледжу

Детальніше...

НОВОРІЧНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС

   Наближення новорічних свят - це казкова пора, коли хочеться прикрашати все навколо і створювати всюди чарівну атмосферу свята.
   Зимовий майстер-клас "Новорічна феєрія", який підготували і провели викладачі Ірина Красовська та Юлія Бараннік занурив учасників у святковий настрій і творчу атмосферу. Всі бажаючі мали змогу зробити новорічний сувенір, розписавши гіпсову фігурку або створити ялинкову прикрасу з фоамірану власноруч.
   Натхненна праця додала всім учасникам майстер-класу гарну порцію зимової бадьорості та позитиву.
Детальніше...