mega888

Час. Закон. Молодь.

   День прав людини — міжнародне свято, що відзначається 10 грудня за пропозицією Генеральної асамблеї ООН. Сьогоднішня зустріч це гра – інтелектуальне змагання для тих, хто насамперед любить Україну, відчуває себе українцем і хоче перевірити й поповнити свої  правові знання. 

Детальніше...

Всеукраїнський тиждень права

   10 грудня в Україні стартував Всеукраїнський тиждень права - масштабна серія заходів, покликаних сприяти підвищенню правової освіченості та правової свідомості громадян.

    Всеукраїнський тиждень права започатковано відповідно до Указу Президента України від 8 грудня 2008 року №1149 "Про Всеукраїнський тиждень права", і проводиться він щороку в тиждень, що включає 10 грудня – Міжнародний день прав людини, який заснований 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН.
    Двома роками раніше ООН ухвалила Загальну декларацію прав людини, що стала першим міжнародним документом, в якому чітко сформульовані положення про права людини.
    У 2018 році відзначається 70-а річниця Загальної декларації прав людини.

Детальніше...

Все, на що людина має право, дозволено, але не на все, що дозволено, вона має право


   У рамках Тижня правових знань, який відбувся під гаслом «Все, на що людина має право, дозволено, але не на все, що дозволено, вона має право»  було проведено широку правоосвітню та правовиховну работу, спрямовану на підвищення рівня правової культури та виховання правової свідомості студентської молоді, батьків.

Детальніше...

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРАВ ЛЮДИНИ – ОСНОВНИЙ ДОКУМЕНТ НА ВСІ ЧАСИ

   Цьогорічний Всеукраїнський тиждень права ювілейний. Ось уже десятиліття поспіль, починаючи з 2008 року, в Україні в ці дні активізується правопросвітницька діяльність органів юстиції, громадських активістів, правозахисників.

   Нинішній Всеукраїнський тиждень права особливий ще й тим, що  світова спільнота відзначає 70-річчя Загальної декларації прав людини – першого і  основного документа в історії людства, в якому чітко сформульовані положення про права людини.

   30 статей, які викристалізувалися в результаті роботи над кожним реченням кращих правників, політиків різних країн та національностей після Другої світової війни, стали основою для багатьох міжнародних документів, національних конституцій, інших законів, що гарантують права людини. Вона стала тим першоджерелом, з якого народжуються сучасні  документи, що гарантують права людей.

Детальніше...

Конференція «Правова культура молоді»


 10 грудня святкують Міжнародний день прав людини. Запровадження єдиної міжнародної системи захисту прав людини є одним із найважливіших завдань створеної після завершення Другої світової війни Організації Об’єднаних Націй. Наріжним каменем у побудові системи захисту прав людини стало прийняття Загальної декларації прав людини.

Детальніше...