mega888

Аптечка психологічної самодопомоги

  «Аптечка психологічної самодопомоги» – це довідник про стрес, в якому зібрані корисні поради, практичні вправи і техніки для подолання стресу й тривоги. Також там розповідається як правильно підтримувати близьких та як розвинути власну емоційну стійкість. 
   В ній зібрані прості вправи для заспокоєння та поради для стійкості. Вона буде корисною всім, хто рідко чи часто відчуває емоційне спустошення, втому, напругу в тілі, паніку, злість, сум. А також тим, хто хоче підтримати своїх близьких.
   Аптечка зроблена в pdf-форматі, тому її легко завантажити на смартфон, тримати під рукою та використовувати за необхідності.
   Зазначимо, що Всеукраїнська програма ментального здоровʼя створюється за ініціативою першої леді Олени Зеленської і має просту життєву назву «Ти як?»
Детальніше...

«Коли світ на межі змін: стратегії адаптації. Психологічна підтримка вчителів та дітей у часи війни»

   Посібник розроблено експертною групою освітян та психологів як зручний і доступний ресурс для допомоги вчителям в опануванні інструментами психологічної підтримки та адаптації до нових умов у воєнний час. Містить також практичні  вправи для саморегуляції, заземлення та пошуку ресурсу.

Детальніше...

Як уберегти дитину від насильства?

Детальніше...

Як вчити та навчатися в умовах війни!

   До вашої уваги "П’ять Правил Стійкості Педагога".
   Ці правила допоможуть подолати труднощі, що перешкоджають якісному навчанню та взаємодії безпосередньо в аудиторії в онлайн- чи офлайн-форматі. Можливо, їх дотримання і не входить до переліку посадових обов’язків учителя чи викладача, але саме зараз наші вихованці, окрім академічних знань, потребують присутності дорослого, який Згуртовує, Супроводжує та Убезпечує.

Детальніше...

ЩОБ УНИКНУТИ «ЕМОЦІЙНОГО ВИГОРАННЯ»

1. Плануючи робочий день, обов’язково виділяйте час для емоційного відпочинку. Так, обідню перерву можна із користю для здоров’я провести в найближчому парку або просто на вулиці, змінивши робочу обстановку. «Подорож» у переповненій маршрутці додому або на роботу можна замінити на прогулянку пішки.

Детальніше...

Стабілізація емоційного стану. Швидка самодопомога.

Даний посібник містить декілька простих вправ, які допоможуть зменшити відчуття тривоги та самовідновитись.
Плекаємо психологічну стійкість!

Детальніше...

Скажемо булінгу - НІ! Коли жертвою стає педагог!

Детальніше...