ДИВОВИЖНА ПРОФЕСІЯ ВЧИТЕЛЯ

   У межах співпраці КЗ СОР «Путивльський педагогічний фаховий коледж імені С. В. Руднєва» та Путивльського ліцею № 2 ім. Г. Я. Базими  Путивльської міської ради вихованці пришкільного табору «Сонечко» відвідали захід «Разом у майбутнє!», що відбувся у педагогічному коледжі.
   Навчаючись та граючись, діти знайомилися з осередком підготовки вчителів молодших класів. 
   Під час екскурсії аудиторіями навчального закладу школярі взяли участь у майстер-класі з малювання на планшеті «Мультібод» у стилі «аніме», який провела студентка 2 курсу, групи «А» Бітюцьких Альона. 
   Не менш цікавою виявилася акція «Створи патріотичну сукню», проведена студентами-волонтерами 2 курсу, групи «Б», Голубковою Софією, Дзициною Людмилою, Капіною Софією.
Детальніше...

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПОСТЕРУ «РІДКІСНІ РОСЛИНИ РЕГІОНАЛЬНОГО ЛАНДШАФТНОГО ПАРКУ «СЕЙМСЬКИЙ»

   З метою обговорення проблеми збереження біорізноманіття регіону, ефективних способів залучення здобувачів освіти і громадськості до питань охорони та відтворення рідкісних рослин парку 20 квітня у візитцентрі КЗ СОР РЛП «Сеймський» відбулася презентація постеру та буклету про рідкісні рослини парку. 
   До участі у заході були запрошені й освітяни (вчителі біології) Путивльської громади. Путивльський педагогічний фаховий коледж представляла викладачка природничих дисциплін Ірина СТАРОДУБЦЕВА.
   В ході змістовної зустрічі  було презентовано постер «Рідкісні рослини регіонального ландшафтного парку «Сеймський» та відбулося знайомство учасників із застосунком iNaturalist для проведення спостережень живої природи та дослідницької діяльності.
  Науковий співробітник РЛП «Сеймський» та авторка друкованих матеріалів Олена МІСЬКОВА зазначила, що тема збереження та охорони рідкісних видів завжди є актуальною, оскільки вона відображає проблему втрати біологічного та ландшафтного різноманіття, що надзвичайно негативно впливає не лише на добробут людини, а й у цілому на її існування як біологічний вид. 
   Всі учасники зібрання отримали подарунки – постери, буклети та презентації про рідкісні рослини РЛП «Сеймський» для використання в освітньому процесі.
   Щиро вдячні за можливість долучитися до змістовного заходу, бо педагоги, як ніхто інший, розуміють, що головним завданням у збереженні природи є  екологічне виховання – формування особистостей з новими категоріями екологічного мислення, поведінки, відповідальності за всіх, у тому числі – майбутніх поколінь.
Детальніше...

ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ – 2023: ПЕДАГОГ – ПРОФЕСІЯ НА УСЕ ЖИТТЯ!

   Цієї неділі мешканці міста та його гості мали можливість долучитися до «Ярмарку вакансій 2023», який проводив колектив Путивльського педагогічного фахового коледжу імені С. В. Руднєва, бо сучасне суспільство потребує висококваліфікованих спеціалістів.
   Присутніх особливо надихала атмосфера свята, що панувала на локаціях, створених провідними педагогами закладу. Путивляни та гості знайомились зі спеціальностями, які пропонуються закладом майбутнім абітурієнтам.
   Присутні мали можливість долучитись до проведення майстер-класів з арт-дизайну, арт-терапії, руханок безпеки, створення вишиванки, розіграшу лотереї, кошти від якої будуть спрямовані на підтримку ЗСУ.
Детальніше...

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, КОЛЕДЖЕ!

Детальніше...

UNITED WE STAND/ОБ’ЄДНАНІ МИ ВИСТОЇМО

   Кожного дня ми чуємо, читаємо в стрічці новин, дивимося по телебаченню про підтримку європейських країн, Сполучених Штатів Америки та інших країн світу в нашій боротьбі за заможне європейське майбутнє України. Весь цивілізований демократичний світ стоїть з нами.
   Учасники Євроклубу коледжу «World Space» зібралися в онлайн-форматі та презентували міжнародні організації та фонди, які допомагають Україні в її боротьбі проти російського агресора.
   United24, United for Ukraine, Get to Ukraine, Make it possible Ukraine – одні з багаточисельних міжнародних організацій та фондів, які всіляко допомагають Україні. 
Детальніше...

СИМВОЛ САМОБУТНОСТІ ТА ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ


   «Крило стає крилом тільки під час лету» – цей афоризм часто повторював Володимир Івасюк. За віком його політ був дуже короткий. Він прожив на цій землі лише 30 років, але встиг стати легендою. Його пісні «Червона рута», «Водограй», «Балада про мальви» стали шедеврами, здобутками української нації.

Детальніше...