mega888

ЗМАГАННЯ З ШАШОК

В останню суботу квітня люди в усіх куточках світу збираються у колі родини та друзів. У цей день відзначають Міжнародний день настільних ігор!
   Студенти коледжу також приєдналися до цієї традиції і в коледжі були проведені змагання з шашок.
   1 місце  в них зайняла Ада БОНДАР, студентка 1 курсу, групи «А», 2 місце, програвши чемпіону, зайняла Софія БІЛОЦЕРКОВСЬКА, студентка 1 курсу, групи «А», трійку призерів замкнула Дарина КАПІНА, студентка 1 курсу, групи «А».
   Адміністрація коледжу бажає учасникам змагань подальших перемог.

Головний суддя змагань Артем ФАТЕЄВ

СВЯТКУЄМО ДЕНЬ КОЛЕДЖУ

Напередодні святкування 104 річниці з Дня заснування Путивльського педагогічного фахового коледжу відбулись змагання з настільного тенісу.
   Першими їх  розпочали дівчата.  Вигравши всі зустрічі, 1 місце зайняла Марія НЕРОЩИНА, студентка 1 курсу, групи «Д». Програвши чемпіону, 2 місце зайняла  Ада БОНДАР, студентка 1 курсу, група «А». Трійку призерів завершила  Валерія ЧАУС, студентка 1 курсу, група «А».
   Серед юнаків 1 місце - за Даніілом МАКАРЕНКОМ, студентом 1 курсу, групи «Д». Програвши тільки чемпіону, набравши 5 очок, 2 місце зайняв Дмитро БЄЛАНОВ, студент 1 курсу, групи «А». 3 місце зайняв Костянтин КУЛИК, студент 4 курсу, групи «Д».

Детальніше...

ЗМАГАННЯ З КУЛЬОВОЇ СТРІЛЬБИ

У коледжі серед здобувачів освіти відбулись змагання з кульової стрільби.
   Серед переможців з пневматичної гвинтівки 1 місце зайняв Олег БАРАБАШ – 4 курс, група «Д», 2 місце Руслан РУСАКОВ - 1 курс, група «І», 3 місце Мирослав КОШИК – 3 курс, група «Д». Серед дівчат у цьому виді спорту перемогу отримала Марія НЕРОЩИНА - студентка 1 курсу, групи «Д».
   У змаганнях зі стрільби з пневматичного пістолету переможцями стали  Данііл МАКАРЕНКО – студент 1 курсу, групи «Д», Владислав МАЛАХОВ – 3 курс, група «А».
   Вітаємо переможців, зичимо подальших спортивних досягнень.

Головний суддя Микола ОСАДЧИЙ

ПЛІЧ О ПЛІЧ

Змагання з дартсу

В коледжі відбулись змагання з дартсу.
  За  правилами гри  гравці кидали короткі стріли (дротики) у круглу мішень, підвищену  на стіні.
   Гра вимагала від учасників точного кидка та попадання в ціль. Ця гра розвиває м’язи рук, допомагає вдосконалювати координацію рухів та покращує зір.
   Серед юнаків 1 місце з результатом у 32 очки посів Євгеній БОЯРИНЦЄВ, студент 4 курсу, групи «Д», 2 місце з результатом 25 очок - за Владиславом МАЛАХОВИМ, студентом 3 курсу, групи «А», з результатом 20 очок 3 місце виборов Кирило УМЕРЕНКОВ студент 4 курсу, групи «А».

ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

13 лютого, в день свята вшанування учасників бойових дій на території інших держав,  серед здобувачів освіти були проведені спортивні змагання з настільного тенісу.
   Вони пройшли серед дівчат та юнаків. Серед дівчат, вигравши всі зустрічі, 1 місце  зайняла Ада БОНДАР – 1 курс, група «А». Програвши лише чемпіону, 2 місце посіла Валерія ЧАУС, також 1 курс, група «А», 3 місце - за Євгенією ТКАЧОВОЮ – 3 курс, група «Є».
   Серед юнаків, показавши високий результат, 1 місце виборов Данііл МАКАРЕНКО – 1 курс, група «Д», 2 місце - за Іваном БУРНАКОВИМ – 1 курс, група «А», трійку призерів завершив Дмитро БЄЛАНОВ – 1 курс, група «А».
   Студенти-переможці нагороджені грамотами.

СТРОГИЙ ПІДЙОМ НА БІЦЕПС

В коледжі відбулась відкрита першість Путивльської громади зі змагань «Строгий підйом на біцепс».
   Правилами змагань передбачалось; що під час виконання вправи спину необхідно тримати прямо, лікті притиснути до боків тіла і рухати тільки передпліччя.
   Верхня фаза рухів передбачала повне стискання біцепса, а нижня фаза повне розтягування м’язів.
   Учасники змагань були поділені на 2 групи: молодшу, до 18 років,  і старшу- після 18 років.
   Першими змагання розпочала молодша група.
   Піднявши з першої спроби вагу 50 кг,  чемпіоном став Максим  ПИРОГ – представник Путивльського професійного ліцею.
   Взявши вагу 45 кг на 2 сходинку піднявся Дмитрій ДЕРЮГІН – студент Путивльського фахового коледжу СНАУ.
   Третім став Савелій ЖЕРЯКОВ  студент Глухівського ліцею з посиленою фізичною підготовкою, який теж підняв  вагу 45 кг, але свою власну вагу мав більшу.
   У старшій групі, піднявши вагу 59 кг, 1 місце виборов Єгор КОВАЛЕНКО – випускник Путивльського педагогічного фахового коледжу.
   2 місце, піднявши вагу теж 59 кг, але маючи власну вагу більшу на 1 кг,  виборов Андрій СИНЯК – студент Путивльського педагогічного фахового коледжу.

ЗМАГАННЯ З СИЛОВОГО ЕКСТРИМУ

До Дня Соборності та незалежності України серед спортсменів силових видів спорту в коледжі відбулись змагання з жиму штанги лежачи.
   Учасники були поділені на 2 підгрупи: 18 років і старше і до 18 років. Вправи оцінювались за критеріями - за піднятою вагою і вагою спортсмена.
   У старшій групі пожали штангу більше на 40% від своєї ваги три спортсмена. Саме вони й зайняли три перших місця:
   - Кирило Умеренков, студент педколеджу ( вага 76 кг, вижав штангу вагою 116 кг);
   - Микита Зезюлін, випускник педколеджу (вага 81 кг, вижав 121 кг);
   - Єгор Коваленко, випускник педколеджу ( вага 71 кг, вижав 111 кг).
   У молодшій групі перше місце посів Богдан Кошелєв, учень ліцею №1 імені Радіка Руднєва (вага 71, видав 101 кг).