21 вересня в м. Путивль відбувся районний велопробіг Путивль - Спадщанський ліс, в якому прийняли участь студенти Путивльського педагогічного коледжу.

Детальніше...

Туристичний похід

Обласні змагання з легкої атлетики

З 15 по 16 травня в м. Суми відбулись обласні змагання з легкої атлетики в залік 24 обласної спартакіади серед ВНЗ І-ІІ р. а.

День фізичної культури і спорту

В коледжі до Дня фізичної культури і спорту відбулись спортивні змагання (багатоборство), проте на початку змагань кращі спортсмени коледжу були нагороджені грамотами:

Пробіг 2018

07 травня в м. Путивль відбувся районний пробіг по кварталам міста, присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Районні змагання з міні-футболу

На передодні свята Дня фізичної культури і спорту відбулися районні змагання з міні-футболу, де студенти коледжу зайняли 1 місце з підтягування та віджимання на брусах .

Обласні змагання з міні-футболу!

17-18 квітня 2018 року в м. Шостка відбулись обласні змагання з міні-футболу в залік 24-ї обласної спартакіади серед ВНЗ 1-2 р.а.
   Футболісти Путивльського педагогічного коледжу виборовши першого дня 2 місце вийшли в полуфінал і зустрілися з командою футболістів коледжу Харчової промисловості м. Суми. Другого дня вигравши команду м. Суми, з рахунком 4:0, вийшли в фінал, де зустрілися з командою Хіміко-технологічного коледжу м. Шостка і нажаль програли. В результаті команда нашого коледжу стала срібним призером цих змагань.
   Адміністрація коледжу вітає викладача команди Сергія Анатолійовича Нікітіна та його вихованців з отриманим гарним  результатом і бажає подальших перемог!