ЧЕМПІОНИ ОБЛАСТІ З ВОЛЕЙБОЛУ

28-29 листопада 2023 року в м. Суми на базі машинобудівного коледжу СДУ проходили  обласні змагання з волейболу серед студентів коледжів фахової передвищої освіти.
   В перший день команда студентів Путивльського педагогічного коледжу з рахунками 2:0 перемогла студентів Роменського коледжу СНАУ та Романського КНЕУ. На наступний день з рахунком 2:0 наші спортсмени перемогли Будівельний коледж м. Суми. В останній зустрічі ми зустрілися з командою господарів турніру –  Машинобудівним коледжем і перемогли їх з рахунком 2:1, і, набравши 11 очок, вигравши у всіх суперників,  команда Путивльського педагогічного фахового коледжу в складі: Олександр КАРПЕНКО, Дмитро КАРПЕНКО, Денис АТАМАНЮК, Максим КЛІГУНОВ, Роман КОНЮХ, Юрій РАСПОЯСОВ, Даніїл МАШКОВСЬКИЙ зайняла 1 загальнокомандне місце
   Адміністрація коледжу привітала студентів з перемогою та побажала подальших спортивних досягнень.
Детальніше...

ПЛІЧ – О – ПЛІЧ (ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ)

Студентське самоврядування - слушна нагода виявити свої керівні та організаторські здібності.
   Вже стало доброю традицією проводити тиждень студентського самоврядування в Путивльському педагогічному фаховому коледжі імені С. В. Руднєва.
   15 листопада почесним суддею змагань, одночасно дублером керівника фізичного виховання коледжу Костянтином ПОНОМАРЕНКОМ для студентів  були проведені змагання з настільного тенісу серед юнаків.
   Набравши максимальну кількість очок, вигравши всі зустрічі 1 місце зайняв Ілля СКРИПКІН, студент 1 курсу, групи «А».
   Програвши тільки чемпіону 2 місце  виборов Данііл МАКАРЕНКО, студент 1 курсу, групи «Д».
   3 місце посів Богдан ТИЩЕНКО, студент 3 курсу, групи «А».
   Від студентського профспілкового комітету переможці були нагороджені грамотами та солодкими призами.
Здорова молодь – майбутнє нації.
Вперед до Перемоги!

ПЕРСПЕКТИВНІ ТА НЕПЕРЕМОЖНІ

З 01 по 13 вересня у с. Яворів Львівської області відбулися навчально-тренувальні збори та Чемпіонат України з лижних гонок на лижороверах серед юнаків та дівчат.
   Вихованка Конотопської ДЮСШ Анна ДІДУСЕВА, нині студентка Путивльського педагогічного фахового коледжу 1-Д курсу, посіла почесне 1 місце на Чемпіонаті України у кросі з масового старту 3 км. серед дівчат 2006-2007 р.н.
   Вітаємо чемпіонку, тренера Ніну САВОЧЕНКО, колектив Конотопської ДЮСШ з високим досягненням та висловлюємо слова вдячності за професійну підготовку спортсменки.
   Бажаємо Анні мирного неба над головою, доброго здоров'я та яскравих перемог!
Уперед і тільки вперед!

БРОНЗА ОБЛАСТІ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО КРОСУ

12 жовтня в урочищі «Баси» м. Суми відбулись обласні змагання з легкоатлетичного кросу серед студентів закладів фахової передвищої освіти.
   Першими на 500 метрів стартували дівчата, де в залік команди Валерія ЧАУС, студентка педколеджу,  здобула 3 місце.
   Серед юнаків дистанцію в 1000 метрів студенти фінішували в такому  порядку: Мирослав КОШИК - 5 місце, Максим КЛІГУНОВ - 9 місце, Дмитро КАРПЕНКО -11 місце.
   Набравши 28 очок, команда Путивльського педколеджу зайняла 3 загальнокомандне місце.
   Адміністрація коледжу вітає студентів Валерію ЧАУС, Мирослава КОШИКА, Максима КЛІГУНОВА, Дмитра КАРПЕНКО  та керівників  команди Віктора ОСАДЧОГО, Миколу ОСАДЧОГО з бронзовими нагородами,  бажає подальших спортивних перемог.

МАЙСТЕР-КЛАС З ТУРИСТИЧНОЇ ТА ВІЙСЬКОВОЇ ПІДГОТОВКИ

09 вересня в урочищі Городище пройшов майстер-клас з туристичної та військової підготовки – благодійної організації акції на підтримку Збройних сил України.
   Студенти коледжу взяли участь у полосі перешкод, постріляли з лука, покидали спис на точність, позмагалися силою в піднятті гирі, навчилися розбирати/збирати автомат.
   Колектив коледжу вдячний організаторам заходу військово-патріотичному клубу "Партизан", ГО "Рідна Путивльщина" та ГО "Чистий Сейм" за проведення.

ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК «ШВИДШЕ, ВИЩЕ, СИЛЬНІШЕ»

20 вересня в коледжі стартував Олімпійський урок-2023, присвячений Міжнародному дню студентського спорту.
   Відчути себе олімпійцями студенти мали змогу беручи участь у спортивних естафетах. Для 4 команд (юнаків та дівчат) були запропоновані  такі естафети: м'яч над головою, швидкий баскетболіст, влучний кидок, влучний удар, м'яч капітану, переправа, підтягування, стрибки на скакалці.
   Команди показали високі уміння та навички у виконанні естафет.
   Захід пройшов під девізом: «В здоровому тілі – здоровий дух».

Від студентського комітету учасники були нагороджені солодкими призами. Перемогла дружба.

ЗМАГАННЯ З ПЛЯЖНОГО ВОЛЕЙБОЛУ

9 вересня  в День фізичної культури і спорту  відбулись змагання з пляжного волейболу.
   Студенти 4 курсу, групи "Д", спеціальності Фізична культура і спорт, Денис Атаманюк та Дмитро Карпенко стали чемпіонами змагань.
   Адміністрація коледжу вітає чемпіонів з перемогою і бажає подальших перемог.