Конкурс авторських уроків – 2019

Авторські уроки – вияв творчого потенціалу студентів. Ґрунтовне знання методики, досконале володіння інноваційними технологіями, вміння формувати ключові компетентності школярів –  далеко не повний перелік критеріїв, за якими компетентне журі оцінюватиме конкурс.

Перші дні листопада – початок конкурсу авторських уроків серед студентів випускних груп.

Вдалим стартом став урок фізкультури у 8-му класі з теми: «Футбол. Передача та ведення м’яча», проведений Поліною Єфременко, студенткою 4 курсу, групи «Д». Дружня атмосфера співпраці і співтворчості, непідробна зацікавленість і довіра в очах старшокласників під час ігрових групових форм роботи – свідчення неабиякого володіння методикою предмету.