З Днем святого Миколая!

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. День Святого Миколая – свято несподіванок і дарунків, що їх шукаємо з ранку в себе під подушкою. Це така собі приємна передмова до суцільного зимового святкування – Нового року і Різдва.

19 грудня студенти Путивльського коледжу привітали адміністрацію, викладачів,  співробітників та студентів листівками, піснями та новорічними казковими сюрпризами. А тих, хто в цей день запізнився на заняття, очікували різочки, які вручали яскраві Миколайчики.
   Цей святковий настрій дав наснагу на успішне закінчення семестру. А радість, усмішка та щирість в очах коледжан ще раз переконали усіх, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.