Збагачуй велике духовне надбання українського народу – громадян України всіх національностей!

Рідна мова кожного етносу –
     це невичерпне джерело душі народної,
     з якого виростаємо, яким живемо…

У календарі багато свят, які прилучені до скарбів рідної мови, національної культури. Одне з них – Міжнародний день рідної мови, який щороку відзначають 21 лютого. Це значуще свято для представників 130 національностей, носіїв рідних мов, які проживають на теренах нашої держави. Українська держава прагне створити належні умови для задоволення освітніх потреб представників усіх етносів  з метою збереження власної етнічної самобутності, невичерпного розмаїття різних мов і національно-культурних надбань.
   Надзвичайно насиченою була програма заходів з нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови у  Путивльському педагогічному коледжі: конкурс вишиванок, мовна радіомозаїка «Єдиний скарб у тебе – рідна мова», караоке-челендж, інформаційно-пізнавальні п’ятихвилинки, мовний тюнінг «Нова доба нового прагне слова».
   До проведення диктанту національної єдності «Мова кожного етносу – неповторна і своя» серед студентів 1 курсів долучилися  переможці мовних конкурсів  різних рівнів:  Піддубна Євгенія, Свердлікова Дарина, Маміна Євгенія, Коврижко Єлізавета, Папенко Христина.
   Усе життя наше пов’язане з мовою.  Вона – дзвінка, красна, мелодійна і блискуча, тому весь час маємо збагачувати її, щоб уміти нею краще користуватися.
   Тож нехай кожна мова стане духовним джерелом єднання і міжнаціональної злагоди в багатонаціональному українському суспільстві.