ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ: СВЯТКУЄМО РАЗОМ

Вже котрий рік поспіль освітяни дошкілля відзначали своє професійне свято. Офіційні урочистості, що традиційно організовує Міністерство  освіти і науки України,  відбулися 22 вересня у Київському палаці дітей та юнацтва. Зі святом  всіх присутніх привітала  міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
   Захід зібрав делегації з усіх регіонів України, в складі яких були всі ті, хто опікується найпершою ланкою освіти, – керівники обласних, міських, районних департаментів та управлінь освіти і науки, методисти і викладачі вищих навчальних закладів, працівники дошкільних навчальних закладів. В складі делегації Сумської області і представники Путивльського педагогічного коледжу імені С. В. Руднєва, які радо скористалися нагодою поспілкуватися, обговорити  поточні досягнення і проблеми, обмінятися контактами для подальшої співпраці, ознайомитися з новинками навчальної та методичної літератури в галузі дошкільної освіти.

Серед гостей свята – науковці  НАМП України, провідні розробники програмно-методичного забезпечення дошкільної освіти. Піроженко Тамара Олександрівна презентувала оновлену  освітню програму «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку, рекомендовану МОН України, яка передбачає організацію взаємодії дорослого з дитиною в такий спосіб, який забезпечує  збалансований особистісний розвиток дошкільника  та наступність   у роботі  дошкільного закладу та нової української школи.

Тож, як завжди, День дошкілля став для педагогів не просто святом, а й чудовою нагодою для професійного вдосконалення та джерелом натхнення.