День захисника України – свято, що єднає

Розум і мудрість,
І щоб не готувала доля,
Ти зможеш, ти подолаєш.
Свобода і воля у серці твоєму.
Бо ти – захисник.

Напередодні Дня захисника України з метою становлення громадянина-патріота, готового самовіддано розбудовувати Україну як суверенну, незалежну, демократично-правову, соціальну державу,  забезпечувати її національну безпеку, сприяти єднанню українського народу, злагоді в суспільстві, громадському миру в коледжі було проведено тематичну конференцію з елементами літературно-музичної композиції «Найцінніше в нашому житті – мир!».
В ній взяли участь студенти 2-4 курсів.

Таганська Аліна (керівник Стьопочкіна Ю.О.),

Рева Яна (керівник Бабій Т.М.),

Корнієнко Анна (керівник Корнієнко О.В.),

Скуратова Марина та

Гаврильчук  Анна (керівник Іващенко С.Г.).

Юними дослідниками разом з керівниками було реалізовано інформаційно-дослідницький проект  «Патріотизм та патріоти України», у ході якого молодь вивчала патріотизм в історії країни, участь видатних особистостей літератури, мистецтва, музики у вихованні патріотизму колишніх та теперішніх поколінь.
    Під час обговорення доповідей розкрили питання:
-      Історичні витоки формування патріотизму;
-      Письменники «Розстріляного Відродження» – справжні патріоти України;
-      Патріотизм у мистецтві. Чи можливо це?
-      Музики не мовчали.
    Наші студенти є опорою суспільного державного устрою, небайдужі до сьогодення та майбутнього України, про що свідчать результати проведеного опитування та анкетування.
    76% студентів коледжу на питання: «Що для вас означає поняття «Батьківщина», «патріотизм», «патріот»?»  відповіли: це рідна домівка, небо і зорі, ліси і поля, це місце, де я народився, де народжується наша доля, людина, яка живе і працює заради процвітання свого краю, захисник, той, хто будує Україну…
    Всіх колишніх, теперішніх та майбутніх захисників рідної землі вітали студенти коледжу.