Останні події

Науково-практична конференція «Серце віддаю дітям» (до 100-річчя від Дня народження В.О. Сухомлинського).Учитель творить Людину.

Турбота про гармонійний розвиток  моралі,
розуму, почуттів, про виховання благородства серця, 
чистоти всіх духовних поривань і устремлінь
є суттю виховання нової людини.
 
 В.О.Сухомлинський


   27 вересня2018 року в Путивльському педагогічному коледжі імені С.В. Руднєва було проведено науково-практичну конференцію «Серце віддаю дітям». Захід приурочений до  100-річчя від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського (1918-1970), українського педагога, члена-кореспондента АПН РРФСР і АПН СРСР, заслуженого вчителя України, Героя Соціалістичної  Праці, директора Павлиської середньої школи Кіровоградської області.

   Участь у роботі конференції прийняли вихователі закладів дошкільної освіти міста, вчителі початкових класів, викладачі та студенти коледжу та учні 11 класів шкіл міста.
   Конференція мала інтегрованих характер – до уваги аудиторії  були представлені питання використання спадщини Сухомлинського в дошкільних закладах та загальноосвітніх школах. Учасники конференції висвітлили та обговорили ключові питання життєвого та творчого шляху великого педагога.
   В ході конференції використовувались фрагменти фільмів, присвячених життю та педагогічній діяльності В.О.Сухомлинського, які дали змогу глибше відчути  нелегкий життєвий та творчий шлях педагога.
   Поради вітчизняного педагога є актуальними в сьогоденні, отож сподіваємось, що його настанови студенти використають у своїй педагогічній роботі з дітьми.