Останні події

Мова – святі скрижалі нашої нації Там, де звучить рідна мова,

 Живе український народ.

 

   Якими побачать українців інші нації, народи, залежить від самих українців. Ми хочемо бути багатомовними та освіченими, хочемо, щоб про нас знав увесь світ. Для цього ми маємо засвітитися любов’ю передусім до рідної мови як до найсвятішого скарбу нашої нації. Тому щорічно в Путивльському педагогічному коледжі імені С. В. Руднєва  урочисто відзначається День української писемності й мови. Традиційним стало вже і проведення святкових заходів протягом цього тижня.


 
 

   7 листопада обдарована молодь закладу зібралася на святковому відкритті І етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика,  щоб засвідчити своє шанобливе ставлення до надбань рідного народу. Учасники олімпіади – справжні творці національної культури. Вони вважають, що українське слово – це душа народу. Найкраща, найніжніша, найвеличніша, наймудріша, найблагородніша, найпоетичніша - такими епітетами схарактеризували рідну мову студенти у конкурсних роботах.


 

    Адже українська мова – це святі скрижалі нашої нації. Тому вивчаймо мову завжди, пам’ятаючи про ії значення, про її цілющу, відроджуючу силу. 

                                  Ми з нею відомі усюди,

                                  Усе в ній, що треба нам, є,
                                  А хто свою мову забуде,
                                  Той серце забуде своє.
                                  Вона, як зоря пурпурова,
                                  Що сяє з небесних висот.

                                                  І там, де звучить рідна мова,
                                 Живе український народ.