"Дорогою добра!"

В Україні, як в  багатонаціональній державі з різними культурами та релігіями, терпимість до інших є головним чинником внутрішньої стабільності та мирного розвитку.

Саме цьому мистецтву – жити з людьми і серед людей був присвячений тиждень толерантності, який проходив у нашому навчальному закладі з 12.11. по 16.11. 2018 року  під назвою «Дорогою добра!»

Упродовж тижня робота була спрямована на розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві, потребу злагоди, повагу до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими. Психологічною службою були проведені тематичні практичні та тренінгові заняття, уфойє коледжубуло оформлено інформаційний стенд, який нагадував студентам, викладачамта батькам про значимість Міжнародного дня толерантності.Студенти - волонтери провели акцію «Квітка-побажання», під час якої усі охочі мали змогу залишити власне «толерантне» побажання і адресувати його комусь особисто.