Мистецтво дарувати добро

Саме під таким гаслом пройшов день 5 грудня, присвячений 20-річчю відкриття спеціальності "Соціальна педагогіка. Соціальна робота."

Це свято людей, які обрали для себе справою життя нелегку та гуманістичну місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист тих, хто потребує допомоги в суспільстві.
   Зранку у фойє коледжу відбувся концерт, ідеєю якого було висвітлення роботи спеціальності. Студенти ділилися досягненнями, а викладачі були горді з того, що виховали справжніх «помічників людської душі». Адже у наш час інтенсивно обговорюються багатогранні проблеми людини та людського суспільства. Народжена новими інтелектуальними поглядами на світ, зростаючим усвідомленням цінності і значенням соціальної ролі людини, соціальна педагогіка та соціальна робота – це галузі знань, що динамічно розвиваються.
   Готуючи себе до професійного життя студенти 1 та 2 "І" є активними учасниками Волонтерського руху.  Надання консультативної допомоги, акції "Обміняй цигарку на цукерку", "Лист солдатові", "Людина дощу",  "Крапля доброти", "Волонтери - Діди Морози", "Дорогою добра", "Цінність життя". Ігрові квести, цікаві виховні заходи та проекти, святкові ранки, подарунки дітям до Дня Миколая – це лише частина добрих справ наших вихованців, які дарують тепло сердець іншим. Вони беруть активну участь у наукових гуртках, проблемних групах, круглих столах, диспутах, конференціях. Активно співпрацюють  з  соціальними службами міста, міською адміністрацією.
   Колектив коледжу мав змогу взяти участь у акції «Добре серце» та залишити свої найкращі побажання. Дуже зворушливо лунали відеопривітання випускників минулих років, які впевнені, що мистецтву дарувати добро навчають саме в нашому закладі.