Виховний захід "Вулицями рідного міста"

29 листопада студентами 4 курса, групи "А" був проведений виховний захід «Вулицями рідного міста» для студентів 1-2 курсів, з метою ознайомлення їх з пам’ятками та визначними місцями легендарного, безмежно красивого міста Путивль. Результатом їхньої дослідницько-пошукової роботи були яскраві презентації та фотоколажі про сторінки з минулого та теперішнього рідного краю. Студенти вразили запрошених гостей майстерністю й влучністю слова, читаючи авторські поезії, знанням історії міста, в якому вони здобувають освіту; міста, яке ще надовго залишиться в їхніх серцях.  Родзинка заходу - пісня «Ярославна» у виконанні Москальової Наталії. Фінальним акордом прозвучав гімн рідного міста: міста-юності, міста-студента, міста-кохання, міста-радощів та міста з багатогранною історією.