Фільтр
 • Пам'яті викладача!

     Гірка звістка про непоправну втрату сколихнула колектив Путивльського педагогічного коледжу імені С.В.Руднєва – на 46 році після довготривалої хвороби пішла із життя викладач коледжу Чулкова Тетяна Володимирівна. Вона була Людиною, що гідно і чесно прожила життя, доброю, сильною жінкою, яка не втрачала оптимізму, уперто долала хворобу.

     Молодою, енергійною прийшла Тетяна Володимирівна в наш колектив, викладала предмети природничого циклу, географію. Понад 19 років педагог віддала навчанню та вихованню студентської молоді. Сьогодні ми згадуємо її як мудрого викладача, який відкривав дітям невичерпну силу знань, особистість, здатну до саморозвитку та самовдосконалення. На її заняттях завжди панувала атмосфера співпраці, співтворчості, пошуку та взаєморозуміння.
     Довгі роки Чулкова Тетяна Володимирівна була головою профспілкового комітету коледжу. Члени профспілки завжди відчували її  підтримку, співчуття, доброзичливість.
     У скорботі низько схиляємо голови та молимося за упокій її душі.
     Висловлюємо щире співчуття з приводу непоправної втрати батькам, чоловіку, дітям, рідним і близьким покійної. Нехай рідна земля стане для неї пухом, а Господь дарує вічне життя у Царстві небеснім.
     Вічна та світла їй пам’ять.

   
  Колектив Путивльського
  педагогічного коледжу
  імені С.В.Руднєва