НАЙГОЛОВНІШЕ ЗАВДАННЯ – БЕЗПЕКА УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Створення безпечного освітнього середовища – одне з першочергових завдань в навчальному закладі, виконання якого має реалізувати право учасників освітнього процесу на безпечне навчання в умовах війни.
   У Путивльському педагогічному фаховому коледжі постійно функціонує Клас безпеки, в якому проводяться заняття з пожежної, мінної, цивільної безпеки, охорони праці.
   23 березня 2023 року серед студентів спеціальностей Початкова освіта, Дошкільна освіта та Фізична культура і спорт інженером з охорони праці Русланом Манжаровим було проведено лекцію «Як поводитись в умовах загрози замінування», інформ-реліз «Секрети кібербезпеки: 5 ключових правил безпеки в Інтернеті», інформування «Інформаційна гігієна та кіберпезпека, принципи перевірки джерел».
   Серед усіх прав, якими наділені учасники освітнього процесу (студенти, їхні батьки, педагоги) саме право на життя і здоров’я є найголовнішим і найціннішим, а його забезпечення є головним у роботі закладу освіти та пріоритетним для освітнього процесу.

Викладач іноземної мови Юлія БЄЛАНОВА