ДЕНЬ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

Україна має багату історію боротьби за свободу. З давніх часів український народ протистояв зовнішнім загрозам і боровся за свою незалежність. Сьогодні українці також продовжують свою боротьбу.
   23 травня ми відзначаємо День Героїв України. Цей день можна вважати одним із найважливіших свят у країні. Воно присвячене пам'яті людей, які стали героями в минулому і до наших днів. Вони віддали своє життя боротьбі за незалежність, свободу і гідність свого народу. Їхні діяння та самовідданість назавжди залишиться в серцях українців і слугуватимуть прикладом для майбутніх поколінь.
   Цьому було присвячено засідання регіонального об'єднання викладачів англійської мови. Студенти всіх педагогічних коледжів центрального регіону під керівництвом викладачів підготували мультимедійні презентації "Мій Герой". Від нашого коледжу брали участь студенти 3-го курсу, групи А, під керівництвом Мельник Л. Ю.
   Пропонуємо переглянути її.