У СВІТІ КІНОМИСТЕЦТВА

Щороку у другу суботу вересня святкують День українського кіно. Незважаючи на те, що це професійне свято, відзначити його може кожен українець. Адже кіно – це мистецтво, яке здатне формувати національну свідомість, протистояти ворожій пропаганді та доносити правду через екрани.
   З нагоди Дня українського кіно студенти нашого коледжу разом з викладачем ЦК дошкільної педагогіки, психології Іриною Опанасенко поринули у світ українського кіномистецтва. Під час виховного заходу, який був проведений у формі інформрелізу, здобувачі освіти познайомилися з історією українського кіно, творчістю видатних акторів та режисерів минулого та сьогодення, дізналися, хто з митців зі зброєю в руках став на захист України після початку повномасштабного вторгнення РФ. Наприкінці заняття студентам була представлена добірка українських художніх фільмів з пропозицію відсвяткувати день українського кінематографу переглядом кінофільму. Адже кіно дає нам можливість без усіляких перешкод відчути смак перемоги, відчуття щастя та радості.