ВІДЗНАКИ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Напередодні Дня працівників освіти України на урочистості зібрався дружній колектив Путивльського педагогічного фахового коледжу імені С.В. Руднєва. Директор Світлана Ковальова теплими словами привітала викладачів і співробітників та подякувала колективу за злагоджену командну роботу. До присутніх звернувся голова фракції «Слуга народу» депутат Путивльської міської ради Віталій Федоренко з привітаннями від народного депутата політичної партії «Слуга народу» Михайла Ананченка, побажав творчих здобутків і процвітання коледжу. Під час заходу працівники освіти отримали нагороди.
   Подякою Міністерства освіти і науки України відзначено викладача дошкільної педагогіки та окремих методик Ірину Опанасенко.
   Грамотою Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації нагороджено завідувача відділення Юлію Стьопочкіну; голову циклової комісії фізичного виховання Віктора Осадчого.

Грамотами народного депутата України Михайла Ананченка нагороджені: директор Світлана Ковальова; заступник директора з навчальної роботи Тетяна Малецька; заступник директора з адміністративно-господарської роботи Микола Карачов; голова циклової комісії, викладач педагогіки Наталія Піщікова; викладачі фізичного виховання Микола Осадчий та Вячеслав Філіпенко; юрисконсульт Олена Білокопитова.
  Грамотами коледжу нагороджені: викладач іноземної мови Ліана Мельник; викладач зарубіжної літератури Наталія Козороз; викладач музики Микола Тищенко; викладач інформатики Інна Фатеєва; практичний психолог Юлія Бараннік; соціальний педагог Ірина Подшивайлова.
  Подяку отримали: інженер з охорони праці Руслан Манжаров; сестра медична Марія Нерощина; техпрацівниця Наталія Яснолобова.
   Пишаємося незламним колективом коледжу! Зичимо натхнення, нових досягнень та перемог! Дякуємо Збройним Силам! Слава Україні!