МУЗИКА – ВИЩЕ В СВІТІ МИСТЕЦТВО.

Заняття з музичного мистецтва, як і кожен інший навчальний предмет, є взірцем застосування викладачем знань педагогіки, психології та методики викладання навчальної дисципліни,  а  освітнє середовище Нової української школи передбачає застосування педагогіки партнерства та компетентнісного підходу.
   Викладачем циклової комісії соціально-економічних та мистецьких дисциплін Олександром Хандуріним було проведене відкрите заняття з методики викладання музичного мистецтва на тему «Розмір, такт, затакт. Прості розміри, поняття про складні розміри».
   На занятті студенти мали змогу  розглянути та проаналізувати нотні приклади  творів початкової школи за програмою НУШ, попрацювати з різноманітними музичними розмірами на онлайн-дошці Google Jamboard, прослухати відомі українські музичні твори у виконанні сучасних музичних колективів.
   Отримані знання знадобляться здобувачам освіти в плануванні та проведенні уроків музичного мистецтва в школі.