УСПІШНИЙ СТАРТ

13 травня розпочався тиждень захисту курсових проєктів здобувачами освіти випускних груп.
   Він відбувся на платформі GoogleMeet за участі директора коледжу Світлани Ковальової, заступника директора з навчальної роботи Тетяни Малецької, завідувача відділенням Юлії Стьопочкіної та викладачів-керівників курсових проєктів. У творчій та доброзичливій атмосфері студенти 4 курсу спеціальності Початкова освіта з додатковими кваліфікаціями «Вчитель інформатики початкової школи» та «Вчитель іноземної мови початкової школи» першими успішно захистили свої роботи.
   Студенти продемонстрували свої наукові здобутки, засвідчили ґрунтовне володіння теоретичним матеріалом з методик різних предметів, уміння вирішувати педагогічні завдання, що є необхідною умовою подальшого професійного  становлення. Працюючи над курсовими проєктами, майбутні педагоги  застосовували різні  методи та прийоми НУШ.

Зичимо подальших успіхів здобувачам освіти!