ПЕРШІ НАУКОВІ ЗДОБУТКИ

Успішно завершився захист курсових робіт здобувачами фахової передвищої освіти спеціальності Дошкільна освіта. В онлайн-форматі майбутні фахівці освітньої галузі оригінально презентували свої дослідження.
   Цьогоріч на розгляд комісії представлено 20 робіт на актуальну тематику в сфері дошкільного виховання, а саме: "Українська народна іграшка як засіб виховання дітей дошкільного віку", "Гендерне виховання дітей дошкільного віку в умовах закладу дошкільної освіти", "Розвиток творчих здібностей дітей старшого дошкільного віку засобами декоративно-прикладного мистецтва", "Психолого-педагогічні умови розвитку творчої уяви  дітей старшого дошкільного віку", "Розвиток мовлення дітей раннього віку в процесі ігрової діяльності" та ін.

Захист дав можливість здобувачам освіти не тільки продемонструвати свої перші наукові здобутки, а і отримати цінний фідбек та нові погляди для подальшого особистого та компетентнісного розвитку.