Все буде Україна!

В нелегкий воєнний час педагоги  навчального закладу залишаються стійкими та діяльними, оскільки нашої підтримки, інформування та допомоги постійно потребують вихованці. Онлайн-заняття, конференції, конкурси, флешмоби, які проводять викладачі, допомагають як підняти дух, так і відчути біль від жахів війни. Та головне в них – віра в Україну.

З 7 березня по 24 квітня 2022 року  в період воєнного стану на освітній платформі «На Урок» проходили інтернет-конкурси «Україна починається з тебе», «Захисники та захисниці України». Їх мета – підтримати усіх, хто цікавиться історією України, поповнити знання про звитягу захисників Київської доби та українських  козаків  у часи Другої світової війни  а також  розкрити ключові події  сучасної російської агресії в Україні.

Переможцями конкурсу «Україна починається з тебе» стали студенти 4 курсу, групи «Є»:
   І місце – Олександра ХАРЧЕНКО
   ІІ місце – Анастасія ГУЗЄЄВА, Олена САЛІЙ
   ІІІ місце – Анастасія ЛИТВИНЕНКО, Дар’я ГУБАНОВА, Альона ТІЩЕНКО, Аліна БУНАК
   Студенти 1 курсу, групи «Д» перемогли в конкурсі «Захисники та захисниці України»:
   І місце – Анна ЛУГОВЦОВА, Єлизавета КОНОНЕНКО, Костянтин ПОНОМАРЕНКО
   ІІІ місце – Руслан РЯБЧЕНКО, Олександр УМРЮХІН
   Підготував переможців конкурсів викладач соціально-економічних дисциплін Роман САХНОВ

Людмила ГОЙКО,
методист коледжу