Онлайн захист курсових робіт

Курсова робота – важливий етап підготовки майбутнього фахівця, своєрідний екзамен зі спеціальності.
   16– 20 травня відбувся захист курсових робіт студентів випускних груп в онлайн режимі у формі Meet-конференції.
   В своїх роботах здобувачі освіти висвітлювали актуальні питання педагогіки, психології та окремих методик початкової та дошкільної освіти, фізичної культури та спорту, соціальної роботи. Всі представлені роботи оформлені відповідно до методичних рекомендацій. Для кращої демонстрації своїх напрацювань, студенти підготували мультимедійні  презентації.

Комісія високо оцінила дослідження студентів, відзначивши належний рівень підготовки та захисту курсових проектів, чіткість структури робіт.
   Вітаємо випускників із успішним захистом курсових робіт!

Завідувач шкільного відділення Юлія СТЬОПОЧКІНА