Онлайн-засідання методистів закладів фахової передвищої освіти Сумської області

26 жовтня 2022 року на базі Відокремленого структурного підрозділу «Машинобудівний фаховий коледж Сумського державного університету» відбулося онлайн-засідання методистів закладів фахової передвищої освіти Сумської області, участь у якому взяла методист нашого навчального закладу.

Учасникам зібрання була запропонована майстерка «Як не потрапити на інформаційну міну в час війни», психологічний тренінг «Коли світ на межі змін: стратегії адаптації». Ольга Титаренко, начальник відділу координації діяльності закладів освіти Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, познайомила учасників з особливостями атестації педагогічних працівників в 2022/2023 навчальному році.

Методист Людмила ГОЙКО