ПІДСУМКОВА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ «ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА: РЕЗУЛЬТАТИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

У системі професійної підготовки майбутніх фахівців закладів дошкільної освіти важлива роль належить педагогічній практиці, під час якої закладаються основи практичних умінь і навичок, творчого ставлення до діяльності, відбувається формування професійної компетентності майбутнього професіонала.

28 червня 2023 року  відбулася підсумкова конференція «Педагогічна практика: результати та перспективи» за результатами проходження літньої практики студентами 3 курсу, групи «Є» спеціальності 012 Дошкільна освіта.У ході конференції керівники практики Алла КАН та Ірина ОПАНАСЕНКО оцінили виконання завдань педагогічної практики та оформлення звітної документації студентами. А студенти-практиканти мали нагоду поділитися своїми здобутками, враженнямита досягненнями з педагогічної практики:
   «Кожна дитина є особистістю, і я у своїй роботі намагалася підкреслити це. Прагнула створити такі умови, щоб кожен вихованець почував себе вільно ікомфортно» (Ірина ІЛЬЧИШИН).
   «Педагогічна практика пройшла успішно. Я набула багато досвіду, який буде допомагати мені у майбутньому. Для себе я зробила висновок,що професія вихователя вимагає великих зусиль» (Олександра РАКОЇД).
   «Під час підготовки та проведення занять добирала найбільш доцільні методи і прийоми роботи, творчо застосовувала набуті знання, отримала позитивні враження та важливий  педагогічний досвід, сподіваюсь на подальше професійне самовдосконалення» (Анастасія ЧОКНАДІЙ).
   Літня практика на посаді вихователя дітей дошкільного віку дала змогу здобувачам освіти отримати перший досвід професійної педагогічної діяльності та переконатися у правильному вибору свої професії.

Класний керівник                         Юлія БАРАННІК