185 років тому народився Григорій Захарович Врецьона – видатний український педагог, який зробив вагомий внесок у розвиток національної освіти. З цієї нагоди для студентів 2 курсу, групи «А» класною керівницею Наталією Піщіковою було проведено віртуальну подорож у педагогічне минуле "Педагогічна спадщина Григорія Врецьони: від минулого до сьогодення".
Під час заходу було наголошено на багатогранній діяльності Г. Врецьони: він не лише був талановитим педагогом, а й активним учасником національно-культурного руху. Його праці мали значний вплив на розвиток української освіти та культури.
Цей захід став черговою нагодою вшанувати пам’ять Григорія Врецьони та наголосити на актуальності його педагогічної спадщини в сучасному світі.
Завершився ІІІ Всеукраїнський національно-патріотичний мистецький конкурс "Чорнобаївські витівки", засновником якого є "International Art Center "All Stars"" та проходив з метою поширення патріотичних ідей засобами мистецтва.
Студентка 4 курсу спеціальності Дошкільна освіта Людмила Дзиціна під керівництвом викладача Ірини Красовської взяла участь у конкурсі в номінації "Образотворче мистецтво", представивши на розгляд професійного журі творчу роботу "Водограй", та посіла І місце.
Щиро вітаємо конкурсантку та її наставника з перемогою!
Бабин Яр – місце пам’яті та некрополь близько 100 тисяч цивільних громадян і військовополонених, розстріляних нацистами у 1941–1943 роках. Серед них – євреї і роми, червоноармійці, комуністи, підпільники Організації українських націоналістів, в’язні Сирецького концтабору, «саботажники», порушники комендантської години та навіть пацієнти психіатричної лікарні імені Павлова.
Масовий розстріл євреїв у Бабиному Яру 29–30 вересня 1941 року став символом «Голокосту від куль» і нацистської політики масового знищення людей.
Студенти нашого коледжу долучилися до вшанування пам'яті про жертв Бабиного Яру. Під час заняття гуртка "Історичний хаб" дізналися про жахливу трагедію голокосту на українській землі, розстріли мирних мешканців Путивля в роки окупації, долю ромського народу та величний подвиг Праведників народів світу. Також гуртківці відвідали віртуальну виставку «Бабин Яр: пам’ять на тлі історії» та меморіальний центр Голокосту Бабин Яр.
«Дуже важливо завжди пам’ятати історію, не забувати. Тому що «Ніколи знову!» – це не порожні слова», - наголосив Президент України Володимир Зеленський, ушановуючи пам’ять жертв Бабиного Яру в минулому році.
Сьогодні ми згадуємо тих, хто своїм життям і мужністю забезпечує наше майбутнє. Наші захисники і захисниці — це люди, які, незважаючи на труднощі, відважно захищають рідну землю, щоб ми могли жити вільно. Вони — наші герої, які нагадують нам про важливість відданості своїй країні, про силу духу, про те, що кожен із нас може зробити щось важливе для спільної перемоги.
На полі бою, під час повсякденної роботи на передовій, стоять люди, які заслуговують на нашу підтримку та повагу. Пам'ятаймо про їхні подвиги, шануймо кожного героя і героїню, бо їхній внесок у нашу свободу неможливо оцінити
Міцно тримає патріотичний фронт студентська молодь Путивльського педагогічного фахового коледжу. Здобувачі завзято долучилися до заходів з нагоди Дня захисників і захисниць України. Вони продемонстрували свою патріотичну свідомість та активну громадянську позицію, взявши участь у циклі тематичних гартів «Сила нескорених».
Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Це свято було засноване Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою зміцнення миру, припинення вогню, відмови від насильства та підвищення обізнаності про мир серед населення усього світу.
Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі наразі триває боротьба. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчуває кожен.
З нагоди дня миру студентською радою Путивльського педагогічного фахового коледжу імені C. В. Руднєва проведено інтерактивний квест «Ми за мир у всьому світі». Під час заходу студенти подорожували станціями: «Історія», «Вікторина», «Асоціації», «Прислів'я», «Філворд», «Зайве слово», «Антоніми», «Ребуси», «Продовж речення» тощо, під час яких виконували завдання, дізнавались нове та закріплювали отримані знання.
1 жовтня – особлива дата. Сьогодні, у свято Покрови Пресвятої Богородиці, ми відзначаємо День захисників та захисниць України. Водночас це День Українського козацтва, а також День заснування Української повстанської армії.
З нагоди свята учасники студентської ради Путивльського педагогічного фахового коледжу імені С. В. Руднєва запускають патріотичний флешмоб-привітання «Вклоняємось доземно вам, захисники».
Учасники освітнього процесу поділились також власними віршами до Дня захисників та захисниць України – Мельник Юлія та Бережна Каміла.
Детальніше...
28 червня цього року Україна відзначатиме 28-му річницю прийняття Конституції – головного нормативно-правового акта держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов’язки громадян.
Наша Конституція визначає, що Україна є правовою державою, яка базується на принципах поваги до особи й недоторканності її прав і свобод, верховенства права, дотримання закону. Вона забороняє дискримінацію. У Конституції закріплений суверенітет Української держави над всією її територією, яка є недоторканною. А захист цього суверенітету і територіальної цілісності є найважливішою функцією держави і справою всього Українського народу. Дієвість цієї норми Конституції українці демонструють на практиці вже майже десять років, боронячи Україну від російської агресії.