Майбутнє - дітям!

Ми – волонтери!
І це справді так, адже допомагати іншим уже стало доброю традицією для студентів, викладачів, працівників Путивльського педагогічного коледжу. Для кожного волонтерство має свій сенс. Для когось – це добродійність і можливість допомогти людям, для інших – самовираження, для третіх – цікавий спосіб проводити свій час.

Розкривайте себе, допомагайте іншим! Добро завжди до Вас повернеться!

Майбутнє- дітям!

Діти – квіти нашого життя! І це не просто крилата фраза, діти – це найбільший скарб суспільства.
    За ними -  майбутнє, це знають всі. Та, на жаль, дуже часто саме малеча найбільше страждає через байдужість нас, дорослих.
   Саме дітям студенти Путивльського педагогічного коледжу приділяють велику увагу. Бо ми, педагоги, розуміємо, що за ними майбутнє нашої держави.
   «Заради щирої посмішки ми готові на все!»
   Нещодавно, молодь нашого закладу групи «І» під керівництвом куратора Ковальової Світлани Анатоліївни, провели надзвичайно цікаву ігротеку разом із учнями школи села Зінове та Путивльської школи-інтернату.
   Діти взяли участь у квесті, який складався з різних зупинок, вимагаючи від школярів швидкості, кмітливості та фантазії. Команди мчали до перемоги з рішучістю, але першими прийшли найкращі. Усі дітлахи отримали в подарунок гарний настрій, а найактивніші переможці – призи.
   Студенти-практиканти набули досвіду, а найголовніше - вдячні посмішки на обличчях дітей. Дехто знайшов нових друзів завдяки грі. В кінці вуличної ігротеки учні поділились своїми враженнями, та додали, що чекатимуть з нетерпінням нової зустрічі зі старшими товаришами.
   У малечі повинно бути веселе, наповнене барвами дитинство, і за це маємо відповідати ми, дорослі. Усвідомлення відповідальності за маленькі життя, наповнення їх гармонією, любов'ю, упевненістю в собі і в завтрашньому дні – завдання соціальних працівників. Зробіть усе можливе аби наші маленькі дослідники і чомучки не боялися експериментувати і розвивати наш світ у майбутньому.

Приєднуйтесь! Разом ми допоможемо
дітям отримати шанс на краще майбутнє!

24 листопада в загальноосвітній школі с. Зінове відбулися батьківські збори, на які було запрошено студентів педагогічного коледжу спеціальності «Соціальна педагогіка». Тематика зборів дуже актуальна та турбує суспільство не один рік – проблема наркоманії серед дітей та підлітків.
   Студенти 2 курсу, групи «І» в межах волонтерської діяльності провели інформаційну акцію «Що я можу зробити, щоб допомогти дітям жити без наркотиків?».
   Постиженко Єлизавета продемонструвала відеоролики з яких батьки учнів дізналися про ознаки за якими можна визначити, чи приймає дитина наркотики. Овсієнко Анна розповіла про дію наркотичних  речовин на організм, навела приклади. Розповіді студентів-волонтерів супроводжувались презентаціями, розповсюдженням інформаційних буклетів, які були виготовлені Брахно Владиславом та Муренко Мариною.
   Батьки та педагоги взяли активну участь в обговоренні проблеми, пропонували конкретні шляхи просвітницької діяльності в межах навчального закладу.

Свято дружби «Дорогою доброти»

Щодня, поспішаючи на навчання, роботу чи просто прогулюючись по вулиці, ми зустрічаємо десятки людей, проте, занурені у власні проблеми та тривоги, не помічаємо тих, хто проходить поруч із нами.
   В цей час, зовсім поруч живуть люди, які волею випадку чи з веління небес, змушені бути закутими у тілесну оболонку, що наче налита свинцем, заважає розправити крила.
   З нагоди дня інваліда 1 грудня в  Путивльському районному центрі  соціальної реабілітації відбулося Свято дружби для дітей-інвалідів. До них у гості завітали волонтери 2 курсу, групи «І». Особливо дітям сподобалось спілкування зі студентами що завітали до них в образах кота Леопольда (Аврамкін Кирило), бешкетних мишенят – Лободенко Анна і Хоменко Альона та ведучої свята Артьоменко Веронікою. Леопольд разом з дітлахами доводили мишенятам, що доброта і ввічливість краще за зло та грубощі. Свою правоту малеча підтверджувала перемогами у різних веселих конкурсах, за які отримували смачні солодкі призи. Діти продемонстрували знання «чарівних слів» і поділилися ними з неслухняними мишенятами, які пообіцяли ніколи більше не бешкетувати. У кінці свята маленькі гості та герої з розмальованими обличчями та у веселих масках сфотографувалися на пам'ять.
   Перемогла дружба і добро.
   На останок хочеться побажати людяності, віри в світле майбутнє, натхнення та доброти в серця кожному з нас.
   Пам'ятаймо, що гірше немочі тіла буває лише каліцтво душі.