Змагання з міні-футболу до Міжнародного дня студентського спорту

До Міжнародного дня студентського спорту в коледжі пройшли змагання з міні-футболу. Боролися за призові місця 5 команд.

Відбулася компромісна боротьба за 1 місце, але студенти групи 4-Д, набравши 12 очок, вигравши всі ігри, стали чемпіонами.

За друге місце боротьба тривала до останнього дня. Збірна школярів намагалася перемогти групу 2-Д і вийти на 2 місце, але рахунок 1:1 надав  можливості стати призером команді 2-Д, а школяри зайняли 4 місце.
   Група 3-Д, набравши 8 очок, виграли у 1-Д і зайняла 2 місце, а 1-Д – 3 місце. Набравши 5 очок, група 2-Д зайняла 5 місце.
   В номінації кращий гравець турніру стали: Петрушенко А. – 4-Д, Сисоєв Андрій – 3-Д. Клігунов Максим – 1-Д, Земцов Владислав – 4-А, Борисенко Едуард – 2-Д.
   Призери змагань були нагороджені грамотами від студентського профспілкового комітету.

Керівник фізичного виховання Осадчий В.І.