Кращий відеоролик конкурсу загальнорозвиваючих вправ

В коледжі пройшов конкурс на кращий відеоролик проведення комплексу загальнорозвиваючих вправ, під час якого викладач фізичного виховання Сергій Володимирович Декунов запропонував студентам: виконати загальнорозвиваючі вправи (враховувалась змістовність (кількість вправ)); якість показу та пояснень, різнобічність та новизна вправ, доступність, музичний супровід. Допускалося використання спортивного інвентаря.
   Студенти 2 тижні працювали над домашнім завданням і в результаті суддівською колегією були розподілені місця.
   1 місце отримала Дороніна Сніжана (3-Б курс), вона краще інших продемонструвала виконання вправ із застосуванням  музичного супроводу.
   2 місце зайняла Тесленко Юлія – (2-А курс), яка показала цікаві, змістовні вправи.
   Трійку призерів замкнула студентка групи 1-А курсу - Азаренко Крістіна, виконав комплекс вправ з гімнастичною палицею.
   Конкурс показав, що студенти, під час дистанційного навчання, працюють під наглядом викладачів, підвищують свої фізичні якості, слідкують за своїм фізичним станом, ведуть здоровий спосіб життя.
   Адміністрацією коледжу студенти-переможці були нагороджені грошовою премією.

Керівник фізичного виховання
                                                                                                                Осадчий В.І.